שרברב

כל המידע על שירותי שרברב מקצועיים

פעמים רבות בחיינו אנו נזקקים לשירותי שרברב מקצועיים, בין אם בשל תקלה בחדר השירותים או במקלחת, בין אם הביוב מעלה ריחות לא נעימים ובין אם הקירות מאותתים לנו ומראים סימני רטיבות שמקורם אינו ידוע. מערכת האינסטלציה היא ללא ספק אחת המערכות החשובות ביותר בכל בית, שכן אנו משתמשים בה עשרות פעמים ביום ואלפי פעמים בכל חודש, וחשוב מאוד לדאוג לכך שתעבוד כראוי וללא תקלות. הדרך היחידה למנוע בעיות במערכת אינסטלציה היא לא לחכות שהן יגיעו ולבצע בדיקות תקופתיות על ידי שרברב מקצועי. חברת אבי אינסטלציה מספקת שירותי אינסטלטור שונים הקשורים בטיפול במערכות האינסטלציה הביתיות ואף במערכות אינסטלציה מורכבות יותר ואזוריות. בחברת אבי אינסטלציה, אנו ממליצים לבצע בדיקות תקופתיות מידי מספר חודשים, כמובן שככל שמערכת האינסטלציה ישנה יותר כך גם מומלץ לבצע בדיקות כאלו יותר פעמים בשנה.

אילו שירותי שרברב מקצועיים ניתן לקבל מאיש מקצוע?

יש להבין כי תחום האינסטלציה הוא רחב מאוד ופונה לקשת רחבה של טיפולים, תיקונים ואיתור בעיות. חברת אבי אינסטלציה מספקת שירותי אינסטלטור מומלץ במספר תחומים, ביניהם: איתור ופתיחה של סתימות, איתור נזילות ותיקון שלהן וכמובן שירותי חירום במקרים של הצפות מסיבות שונות. בהמשך מאמר זה נרחיב על התחומים הללו ועל הדרכים המתקדמות ביותר לאיתור כשלים במערכות האינסטלציה ביית שלכם.

שירותי איתור ופתיחת סתימות על ידי שרברב מקצועי

אחת הבעיות המוכרות ביותר והנפוצות ביותר של מערכות אינסטלציה הינה בעיית הסתימות. מהן אותן סתימות ומדוע הן נגרמות? התשובה לכך איננה חד משמעית, ישנם גורמים רבים אשר מביאים את הצנרת לכדי סתימה, כאשר הגורם המרכזי הוא כמובן השלכת פסולת שאיננה מתכלה לכיורים של ביתנו. אנשים רבים אינם מודעים להשלכות ההרסניות שיש להשלכת פסולת שאיננה מתכלה במהירות לכיורים ולאסלות – מהר מאוד נאגרת כל הפסולת באחד הצינורות ואיננה מאפשרת למים לעבור בשטף דרך הצינור. מעבר לכך שנגרמת סתימה, המצב גם גורם למצב תברואתי מאוד לא טוב בו מים מזוהמים עומדים, וכידוע מים עומדים הם מתכון מצוין וקרקע פורייה לחיידקים ולמזיקים שונים להתיישב ולהתרבות, לכן כדאי לטפל בבעיה של סתימה לעומקה ובמהירות הבזק ולא להמתין לכך שהסתימה תחמיר.

על ידי הזמנת שירות של שרברב מקצועי תוכלו לאתר את מיקומה המדויק של הסתימה ולהימנע משבירה של קירות או הוצאה של מרצפות שלא לצורך. איתור סתימה מבוצע בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם אשר מאפשר לבחון את מה שקורה מתחת לפני השטח ללא חדירה ממשית אל מערכת האינסטלציה. כיום, ישנן מצלמות מיוחדות אשר מסוגלות לדווח לאיש המקצוע באופן חזותי מה מתרחש מתחת לפני השטח, הן מבחינת רמת הזיהום, הן מבחינת טמפרטורה והן מבחינת פרמטרים נוספים אשר יכולים להעיד על קיומה של בעיה כלשהי במיקום מסוים במערכת האינסטלציה. לאחר איתור מיקומה המדויק של הסתימה, ניתן לדעת כיצד לבצע את פתיחת הסתימה במינימום פגיעה בקירות ובריצוף של הבית. לכן חשוב להזמין אינסטלטור מומלץ שמתמחה הן באיתור סתימות והן בפתיחתן.

שירותי איתור ותיקון נזילות

כמובן שבניגוד לסתימה, נזילה בדרך כלל יותר קל לאתר, שכן המים הנוזלים לעתים מייצרים עובש על הקירות או במקרים גרועים יותר הצפות בבית. ממש כפי שמאתרים סתימות, גם בעת איתור נזילות משתמש שרברב מקצועי באמצעים ובציוד טכנולוגי המאפשר לו לאתר את הנזילה ואת מיקומה המדויק. בעת חיפוש אחר אינסטלטור המלצות הן בהחלט סיבה לבחור באחד, שכן, אין חכם כבעל ניסיון.

שירות של תיקון נזילה משתנה בהתאם לסוג של הנזילה, נזילה אשר נגרמת בשל דליפה של גג הבית לא תיפתר מן הסתם כפי שנזילה אשר יש לכם באסלה של השירותים תיפתר. בכל מקרה בו יש לכם חשד כלשהו למצב של נזילה בביתכם, בין אם משום שגיליתם עובש על הקירות ובין אם אתם שומעים מים מטפטפים ואינכם מוצאים את מקור הרעש, הזמינו שרברב מקצועי שייתן את דעתו על כך ויציע את הפתרונות היעילים ביותר. נזילה שאיננה נפתרת באופן מידי מביאה לכדי נזקים חמורים מאוד, הן למערכת האינסטלציה והן ליסודות של הבית – הקירות, הרצפות וכו'.

כיצד ניתן לאתר נזילה מגג?

קיימות מספר דרכים לאתר סוגים שונים של נזילות. נזילה שמקורה בגג בהחלט מורכב יותר למצוא את מיקומה המדויק, לעתים, וזאת מכיוון שהיא איננה מתקיימת אם אין משקעים. למעשה, ברוב המקרים אנשים מבחינים בכך שהגג איננו אטום, אך ורק כאשר מגיעים חודשי החורף הקרים ואיתם המשקעים והגשמים העזים אשר מכניסים את הגשם היישר אל הסלון והחדרים, רק אז ניתן לדעת בוודאות שיש חור אי שם בגג. במקרים רבים של נזילה בגג ניתן להבחין ברטיבות מסוימת על הקירות ובעיקר על התקרה, וזה קורה עוד הרבה לפני שהמים חודרים את הקיר ומטפטפים אל הסלון. לכן, כאשר אתם מגלים שיש סימני רטיבות על התקרה, אל תחכו והזמינו מבעוד מועד שירותי שרברב. תוכלו לבדוק בקטגוריה של אינסטלטור המלצות על שרברב אשר מתמחה בתחום של איתור נזילות בגג ולטפל בבעיה בעודה בתחילתה. ובכל מקרה, אם אתם מתגוררים בקומה עליונה או בבית פרטי, עשו לעצמכם טובה גדולה ולפני שמגיע החורף, הזמינו איש מקצוע שיבדוק את הגג ויבצע איטום מקצועי, במקרים האלו בהחלט מוטב להקדים תרופה למכה.

האם איתור נזילה מצריך ציוד מיוחד?

כפי שנכתב במאמר זה, ישנן נזילות שאינן גלויות לעין ויש צורך בשימוש בציוד טכנולוגי מיוחד כגון מצלמות אינפרה אדום כדי לאתר את מיקומן המדויק. יחד עם זאת, שרברב בעל ניסיון רב שנים לעתים קרובות לא יזדקק לציוד הנלווה ויוכל אך ורק מתוך ניסיון ומיומנות למצוא את מיקומה המדויק של הנזילה וזאת גם ללא שימוש במצלמות המשוכללות והציוד הנוסף אלא אך ורק על פי בדיקה פשוטה, – כמובן שזאת יוכל לעשות רק איש מקצוע עם ניסיון רב שנים. על מנת למנוע מצב של נזק הנגרם מתוך קיומה של נזילה אשר איננה גלויה לעין האנושית עד אשר המים מחלחלים היטב לקירות, לריצוף ולתקרה, מומלץ להזמין מידי תקופה מסוימת שרברב מקצועי אשר יבדוק את מערכת האינסטלציה, את בורות הניקוז, את הכיורים ואת האסלה בבית.

בין אם אתם זקוקים לשירות מידי של שרברב ובין אם רק התעורר בכם חשד קל שבקלים שיתכן ויש לכם נזילה בבית או שיתכן כי מתחילה להתפתח סתימה עיקשת באחד הכיורים, אל תחכו! הזמינו איש מקצוע – שרברב מקצועי שיבדוק את המצב הקיים וימליץ לכם כיצד לפעול. מערכת האינסטלציה שבביתנו משמשת אותנו מידי יום עשרות פעמים וחשוב לטפל בה באופן שוטף ולשמור עליה יעליה ונקייה. בדיקה תקופתית של הצנרת תמנע בעיות קשות בעתיד. חברת אבי אינסטלציה מספקת שירותי תיקון נזילות וסתימות ושירותים נוספים מתחום האינסטלציה ותשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה הקשורה במערכת האינסטלציה.

דילוג לתוכן