אינסטלטור מומלץ

8 דרכים למצוא אינסטלטור מומלץ שיעשה עבודה מצוינת

תחום האינסטלציה הוא תחום מאוד רחב ומי שעוסק בו יודע שיש הרבה מאוד מידע וניסיון אשר כרוכים בו, והידע נרכש עם השנים ועם הניסיון. למעשה בתחום של האינסטלציה ישנה משמעות מאוד רבה לניסיון של האינסטלטור ולוותק שלו בתחום בו הוא עוסק, שכן הלימודים, הלכה למעשה בסופו של דבר, מתרחשים אך ורק בשטח ולא בתאוריה שרשומה במחברות. בין אם אתם זקוקים לשירות של בדיקה תקופתית של מערכת האינסטלציה, בין אם אתם זקוקים לשירות של פתיחת סתימה או סתימת נזילה ובין אם כל הבית שלכם ברגע זה מוצף במים ואין לכם מושג למה – אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור מקצועי. אנו בחברת אבי אינסטלציה מודעים לכך שכיום יש אינסטלטורים רבים וקיים קושי בבחירה. חשוב מאוד לפנות אל האיש הנכון עבורכם ועבור הבעיה אשר יש לכם בצנרת וכמובן לפנות אל האדם המקצועי ביותר. אבל איך תדעו מי זה?

איך מבין מאות אנשי מקצוע בסופו של דבר תדעו למי לפנות?

במאמר זה של אבי אינסטלציה ננסה למנות את התנאים החשובים למציאת אינסטלטור מומלץ שיפתור לכם את כל הבעיות בצורה המקצועית ביותר. חברת אבי אינסטלציה מספקת שירותי אינסטלציה לכל מטרה ותשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה, להלן כל הדרכים שיקלו עליכם לבחור באדם הנכון לבצע את העבודה.

  1. המלצות מפה לאוזן – אין חכם כבעל ניסיון! אם יש אדם שאתם שמים בו את מבטחכם וסומכים עליו והוא ממליץ לכם על אינסטלטור מסוים – הקשיבו לו. אינסטלטור מומלץ על ידי מכרים שלכם, ככל הנראה עשה לפחות פעם אחת בחייו עבודה מאוד טובה שגרמה להם להמליץ עליו.

 

  1. תחום ההתמחות – פעמים רבות, אנו זקוקים לשירות מסוים של איש מקצוע ומזמינים את אותו איש מקצוע שפתר לנו נהדר בעיה מסוימת, אך למעשה בתחום בו אנו זקוקים עכשיו לטיפול הוא איננו מבין כלל וכלל. בתחום האינסטלציה ישנם תת תחומים רבים כל כך – איתור נזילות, פתיחת סתימות, שאיבת מים וכו'. בעת חיפוש אחר אינסטלטור מומלץ בררו אם הוא אכן מתמחה בתחום בו אתם זקוקים לשירות.

 

  1. שירות אדיב – אחד הדברים החשובים ביותר אצל כל איש מקצוע הוא שהוא יספק לכם שירות אדיב, מהו שירות אדיב? שירות סבלני, שירות מקיף, מענה לשאלות ויחס נעים ואנושי. כבר בשיחת הטלפון הראשונה אל איש המקצוע תוכלו להרגיש ולדעת אם אותו אדם מעניק חשיבות לשירות אדיב או שאינו עושה זאת, היו אדיבים והזמינו אינסטלטור מומלץ עם תודעת שירות, אשר מספק גם שירות אדיב ונעים.

 

  1. אינסטלטור בעל ניסיון – בתחום של אינסטלציה ישנה משמעות מאוד גדולה לוותק המקצועי. כמובן שגם שרברב שרק התחיל את דרכו יוכל לפתור בעיות של אינסטלציה, יחד עם זאת, פעמים רבות משך הטיפול יהיה ארוך יותר, הלכלוך שיגרם יהיה רב יותר ולעתים גם יתפספסו על הדרך מספר ליקויים הדורשים תשומת לב. הזמינו אינסטלטור בעל ניסיון בתחום בו אתם זקוקים לשירות. כלל שהניסיון בתחום בו אתם זקוקים לשירות גדול יותר, כך יהיה זה אינסטלטור מומלץ יותר.

 

  1. שירותי חירום – נכון, לא תמיד השירות שאתם זקוקים לו הוא שירות חירום, אך אינכם יכולים לדעת מתי תזדקקו לשירות חירום אי פעם בתחום האינסטלציה, לכן, אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור מומלץ, הזמינו איש מקצוע שמספק גם שירותי חירום – אינסטלטור 24 שעות. בפעם הבאה כאשר תזדקקו במקרה לשירותי חירום תדעו את מי להזמין ולא תצטרכו לחפש אחר אינסטלטור 24 שעות שאינכם מכירים.

 

  1. המלצות מהרשת – המצב האידיאלי הוא בהחלט לקבל המלצות מאדם שאתם מכירים, מה שנקרא מפה לאוזן", עם זאת, לא תמיד אנחנו מצליחים לקבל את ההמלצות הללו מחברים ומשפחה. אם אתם צריכים שירות של אינסטלטור מומלץ באזורכם ואף אחד לא מושיע אתכם, היעזרו ברשת האינטרנט. חיפוש באינטרנט יוביל אתכם למספר לא מבוטל של אנשי מקצוע ביניהם תוכו למצוא אינסטלטור מומלץ אשר מספק שירות בתחום לו אתם זקוקים לשירות. ביתרונות של הרשת שתוכלו למצוא שם גם חוות דעת, גם המלצות של לקוחות גם מידע חיוני על אותו איש מקצוע אשר יעזור לכם להחליט.

 

  1. תעודה מקצועית – בעולם בו המידע נמצא ומציף את כל האינטרנט, יכול כל אדם לקום בוקר אחד ולהחליט שהוא אינסטלטור מומלץ. לכן, בכדי להימנע מלהזמין אדם שאיננו באמת איש מקצוע אשר עבר את ההכשרה לכך, בקשו או לכל הפחות שאלו את אותו אינסטלטור מומלץ אליו פניתם אם יש ברשותו תעודה מקצועית. אינסטלטור מומלץ ומקצועי ישמח להציג בפניכם את התעודה עליה עמל קשות.

 

  1. אינטואיציה – זה נכון ששימוש באינטואיציה זו הדרך הכי פחות מוערכת למציאת אנשי מקצוע לביצוע עבודות, בעיקר כאשר מדובר בפרויקטים משמעותיים כמו החלפה של מערכת האינסטלציה או פתיחת עיקשת אשר מצריכה הוצאת רצפות או שבירת קירות בבית. יחד עם זאת, לאחר שבחנתם את כל שאר הפרטים ונותרה בפניכם ההחלטה איזה אינסטלטור מומלץ לשכור לשירותכם, לא נותר לכם אלא להפעיל את החוש השישי ולבחור באדם שנראה לכם הכי אמין ומקצועי.

 

אם כן, לאחר שפרשנו בפניכם את כל הדרכים לבחור איש מקצוע איכותי לבצע עבודה כזו או אחרת בביתכם, עכשיו כל שנותר לכם הוא להתקשר ולברר אם אותו אינסטלטור מומלץ פנוי בכלל בכדי להגיע אליכם, יתכן כי אם הבחירה שלכם טובה מידי הוא יהיה אדם עמוס מאוד אשר רץ ממקום למקום וכולם זקוקים לשירותיו. בכל מקרה, כאשר מדובר בתחום האינסטלציה, חשוב מאוד וכך יאמר לכם כל אינסטלטור בעל ניסיון, לא להזניח! אם וכאשר מתעוררת כל בעיה ולו הקטנה ביותר אשר מעלה חשדות כי יתכן ויש סתימה או נזילה, התקשרו באופן מידי לשרברב שיגיע לבדוק את הצנרת.

הזנחה של צנרת היא אחד הגורמים הנפוצים ביותר לשחיקתה ולכך שיש צורך בהחלפה מלאה שלה. אם יש ברשותכם צנרת ישנה מאוד ערכו בדיקה תקופתית מידי כמה חודשים על ידי אינסטלטור מקצועי שאתם יכולים לסמוך על בדיקתו. מידי תקופה שיפכו אל חורי הניקוז והכיורים בביתכם קומקום עם מים רותחים, מידי תקופה שפכו אל חורי הניקוז והכיורים חומרי חיטוי כדוגמת כלור או אקונומיקה. במידה ועולים ריחות לא נעימים ככל הנראה ישנה בעיה, אל תחכו להצפה שתגיע, הזמינו את איש המקצוע עוד היום.

חברת אבי אינסטלציה מספקת שירותי אינסטלציה מקצועיים בתחומים שונים ומגוונים ובעלת ותק וניסיון רב שנים בנושאים רבים וטיפול בבעיות אינסטלציה שונות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובעיה וכמו כן לספק שירותי ייעוץ, איתור בעיות ותיקון מערכות אינסטלציה. ובפעם הבאה כאשר אתם זקוקים לשירות של איש מקצוע – אינסטלטור בעל ניסיון או אינסטלטור 24 שעות שמגיע גם באמצע הלילה להציל אתכם משיטפון, זכרו כיצד לבחור באיש הנכון.

דילוג לתוכן