אינסטלטור 24 שעות

איך בוחרים אינסטלטור 24 שעות ביממה בצורה הנכונה ביותר בעיתות משבר

בחירה של אינסטלטור 24 שעות ביממה היא בחירה מורכבת שכן בדרך כלל הבחירה נעשית בשעה של לחץ ומועקה גדולה. בחירה של אינסטלטור 24 שעות ביממה היא בדרך כלל תוצאה של הזנחה מתמשכת שמביאה בסופו של התהליך להיווצרות תקלה מסובכת מה שדורש התערבות מיידית. אבל, האמת היא כי גם בחירה של אינסטלטור 24 שעות ביממה היא לא דבר שמומלץ לקבל עליו החלטה בעיתות משבר. ההמלצה היא לחשוב על מספר פרמטרים שיעזרו לכם לקבל החלטה נכונה יותר לגבי זהותו של האינסטלטור בו תבחרו להיעזר.

אני, אבי אינסטלציה, ראיתי לא מעט לקוחות ברגעי משבר, מפסיקים לחשוב, לא לוקחים דברים בחשבון וכל זה כאשר למעשה יש לבצע סידרה של פעולות כדי להבטיח כי בסופו של יום המערכת עליה מושתת הבית שלכם עובד כנדרש.

אז רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור 24 שעות ביממה, אני, אבי אינסטלציה, רוצה לדבר אתכם קצת על בחירה של אינסטלטור מומלץ, על איך נמנעים מבחירה לא נכונה של אינסטלטור ומה הדברים שאתם פשוט חייבים לעשות לפני שאתם ניגשים לבחור את איש המקצוע המתאים עבורכם.

נתחיל בכמה מילים על התפקיד של אינסטלטור 24 שעות ביממה

אל תשכחו כי כאשר אתם בוחרים אינסטלטור 24 שעות ביממה,  אתם בוחרים אינסלטור לכל דבר ועניין. תפקידו של אינסטלטור 24 שעות ביממה הוא לבצע את כל הפעולות הנדרשות כדי למנוע נזק שנובע מהופעתן של סתימות או כזה שנולד כתוצאה מסדק בצנרת המוביל לנזילה.

אל תשכחו כי מערכת האינסטלציה היא לעולם מערכת שנמצאת בתוך הקיר, כלומר, לא פעם תהליך איבחון הבעיה הוא תהליך מורכב הדורש יצירתיות והבנה עמוקה של המערכת על מנת שניתן יהיה לפתור את הבעיה מהשורש. הרי זה לא משנה אם תזמינו אינסטלטור 24 שעות ביממה או כל בעל מקצוע אחר, כל עוד אותו בעל מקצוע לא ירד לעומקן של הבעיות אתם תמצאו את עצמכן מתמודדות עם אותם האתגרים שוב ושוב ושוב.

לכן, חשוב כל כך לבחור בתבונה אינסטלטור מומלץ. אני, אבי אינסטלציה, יכול להעיד מהניסיון האישי שלי על מקרים רבים בהם לקוחות שונים הזמינו אינסלטור לא מקצועי דיו, מה שהוביל להיווצרות תקלה מורכבת יותר שהביאה להדרדרות משמעותית לאורך הזמן.

הדבר הנכון ביותר הוא לזהות את ההדרדרות בשלב מוקדם ולפעול בהתאם

האמת היא כי אם תשימו לב לסימנים הקטנים בצד הדרך, ככל הנראה לא תמצאו את עצמכם מחפשים אחרי אינסטלטור 24 שעות ביממה. תקלות בדרך כלל לא נוצרות באותו היום, במרבית המקרים התקלות הן תוצאה של הדרדרות איטית, לאורך זמן. אינסטלטור 24 שעות ביממה הוא מי שיכול לפתור את הדברים כאשר הם מתרחשים, אבל הוא לא יכול למנוע תקלות או לפתור אותן כל עוד לא מזמינים אותו.

איך תדעו כי יש לכם תקלות במערכת האינסטלציה:

  1. שימו לב האם אתם מזהים כתמים כהים על הקירות והתקרה: במידה וזה המצב, ככל הנראה מדובר על סדק בתוך מערכת הצינורות שמביאה להופעתם של כתמים. במקרים רבים, אני, אבי אינסטלציה, בתור מי שעובד לא פעם בתור אינסטלטור 24 שעות ביממה, יכול להעיד על כך שלקוחות רבים פשוט מתעלמים מהסימן הזה שהוא ככל הנראה הסימן המובהק ביותר לכך שמתרחשת תקלה כזו או אחרת במערכת וזה הזמן שלכם לקרוא לאיש מקצוע, אינסטלטור 24 שעות ביממה.
  2. אם אתם רואים שינויים דרמטיים בחשבון המים: אם יש משהו שיכול להוות סימן מובהק לכך שיש תקלה במערכת המים זה שינוי דרמטי בחשבון המים, כלומר, הכוונה בדרך כלל, לכך שיש נזילה כזו או אחרת באחד הצינורות מה שדורש כמובן טיפול. שימו לב, כאמור, שללא טיפול התקלות הזניחות כרגע עלולות להפוך לתקלה משמעותית מאוד בהמשך.
  3. ריח לא טוב הוא עילה לחשד: בשום שלב אתם לא צריכים להיות מוטרדים מריח לא טוב שמרחף בחדר. אם אתם מריחים ריח 'חשוד' זה הזמן שלכם לפנות לאיש מקצוע, אינסטלטור 24 שעות ביממה שיעזור לכם לפתור את הבעיה ולהבין האם יש תקלה במערכת הביוב שדורשת התייחסות מיוחדת.

מתי אתם יכולים לבצע את העבודה ומתי ההמלצה היא להמתין למקצוען

אמנם לקרוא לאותו אינסטלטור 24 שעות זו דרך אפקטיבית ומהירה למצוא פתרון לכל בעיה. אבל, לעיתים כדי לחסוך כסף נוסף, כדאי לנסות לבצע כמה עבודות פשוטות באופן ידני, על מנת להימנע מהזמנה דחופה של אינסטלטור 24 שעות. כמה רעיונות לפתרונות זמניים שיכולים להקל עליכם בשעה שאתם ממתינים לאיש מקצוע:

  1. פתיחה של סתימה מתחת לכיור: הרבה פעמים קריאה עבור אינסטלטור 24 שעות נעשית מתוך חרדה, שמא תעשו פעולה לא נכונה שתביא לגלים של הרס. אבל האמת היא כי אתם ממש לא חייבים לפנות לאיש מקצוע, אינסטלטור מומלץ כדי לפתור את התקלה. אתם בהחלט יכולים לצאת לדרך ולפתוח את הסיפון שמתחת לכיור כדי לפתור את הבעיה. שימו לב כי אתם מקפידים להניח דלי מתחת לנקודה בה אתם פותחים את הסתימה כדי להבטיח שכל הלכלוך ומי הביוב לא ישפכו לתוך הארון שמתחת לכיור. הקפידו על סגירה מלאה של הפתח אחרי ביצוע העבודה באופן כזה שיימנע נזילות עתידיות.
  2. ניקוי וטיוח של נקודות שהעלו עובש: אחרי תיקון אתם בהחלט יכולים לבצע את פעולת הניקוי הנדרשת במו ידיכם. אל תשכחו כי עובש הוא פועל יוצא שכיח למדי של רטיבות בתקרה או בקירות הבית. פעולת הניקוי כוללת בדרך כלל עבודה קפדנית עם שפכטל לניקוי יסודי של המקום בו נוצר העובש ולאחר מכן טיוח מחדש של הנקודה. האמינו לי, אבי אינסטלציה, בהחלט מדובר על עבודה אותה אתם יכולים לבצע בקלות לגמרי לבדכם.
  3. הנחה של כלים שימנעו באופן זמני זרימה של מים: בדרך כלל, מקרי חירום הופכים כאלו כאשר מדובר על נזילה משמעותית של מים שמשפיעה על הרהיטים באופן כזה שאלו עלולים להיפגע. הפתרון הכי טוב הוא כמובן להניח כמה דליים גדולים ולהמתין לאיש מקצוע.

מה היתרונות הטמונים בהמתנה לאיש המקצוע

אמנם מדובר על המתנה מתישה לא פעם. אבל, היתרון המשמעותי ביותר של ההמתנה לאיש המקצוע הוא בכך שעל ידי ההמתנה הזו אתם מונעים מקרים בהם אתם נאלצים לבחור באיש המקצוע הראשון שעולה בחכה. המתנה ונשימה עמוקה, יכולות לשנות באופן מהותי את הדרך בו תגיעו לפתרון הבעיה.

כאשר יש לכם קלף מיקוח ואתם פשוט יכולים לחכות, אתם יכולים להשיג את השירות הטוב ביותר במחירים נוחים באופן משמעותי. לכן, ההמלצה היא לא לפעול בלי לחשוב. בדקו לרגע האם אתם יכולים לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם ולאחר מכן, במידה ואתם רואים כי אין לכם ברירה, פנו לאיש מקצוע, אינסטלטור 24 שעות.

מנעל ומפתח אייקון חץ
דילוג לתוכן