אבי אינסטלציה אינסטלטור אינסטלטור המלצות

כל המידע על שירותי אינסטלטור המלצות ותשובות לשאלות

בבואכם להזמין אינסטלטור אליכם הביתה לבצע איזושהי עבודה בין אם פתיחה של סתימה, בין אם איתור של נזילה שאינכם סגורים על מיקומה או כל שירות אחר, עליכם לברר מול איש המקצוע אליו פניתם שהוא אכן מספק שירות זה. אינסטלטור הוא שם כולל למספר אנשי מקצוע אשר מבצעים עבודות בתחום האינסטלציה. אך גם כאשר אתם פונים לאינסטלטור שיש לו מוניטין מצוין והוא גדוש בהמלצות, לא תמיד תוכלו לקבל ממנו את השירות לו אתם זקוקים. בכדי למצוא אינסטלטור עם המלצות בתחום בו אתם זקוקים לטיפול במערכת האינסטלציה, עליכם למצוא אינסטלטור המלצות אשר מתעסק באותו תחום ספציפי. חברת אבי אינסטלציה מספקת שירותי אינסטלציה מגוונים ופותרת מגוון רחב של בעיות בצנרת על ידי מיטב אנשי המקצוע מהתחום, חברת אבי אינסטלציה תשמח לענות לכם על כל שאלה בנושא ולהגיע לבדיקה.

אילו שירותים ניתן לקבל מאיש מקצוע – אינסטלטור מומלץ?

כאשר אתם מזמינים שירותי אינסטלטור המלצות זה אחד הדברים החשובים שיש לקבל עליו וכדאי מאוד לבדוק מול איש המקצוע אילו שירותים הוא מספק, והאם הוא מתמחה בשירות לו אתם זקוקים. חברת אבי אינסטלציה מספקת מגוון שירותים, כאשר האינסטלטורים שלנו מתמחים בשירותים שונים ואצלנו לאינסטלטור המלצות רבות מלקוחות מרוצים. בין השירותים אשר תוכלו לקבל מאיש מקצוע – אינסטלטור מומלץ תוכלו למצוא: שירותי איתור נזילות וסתימות – שירות מסוג זה לדוגמה, מצריך מאיש המקצוע החזקת ציוד מיוחד אשר מאפשר לו לבחון את מצב מערכת האינסטלציה ללא חדירה פנימה, שבירת קירות או הוצאת מרצפות. שירות פתיחת סתימות – שירות שניתן במקרים שישנה סתימה עיקשת באחד הכיורים בבית, בחורי הניקוז או בביוב. שירותי תיקון נזילות – שירות לאיתור ותיקון של נזילה אשר נגרמת מסיבות שונות כמו דליפה מהגג, פיצוץ של צינור וכו'. כמובן שקיימים שירותים נוספים אשר ניתן לקבל מאיש מקצוע אינסטלטור מומלץ – בררו מול כל איש מקצוע בפני עצמו מהם השירותים אשר הוא מספק ובמה הוא מתמחה.

כיצד לבחור אינסטלטור מומלץ עבור השירות לו אתם זקוקים?

אין חכם כבעל ניסיון, ועל כן, אם אתם מקבלים מחבר שם של אינסטלטור מומלץ, בררו מולו אם הוא מספק את השירות לו אתם זקוקים ועד כמה הוא מתמצא בו, ואם הוא אכן נותן שירות זה. אין טוב יותר מאשר לשכור שירותיו של אינסטלטור מומלץ שקיבלתם עליו המלצה מאדם אשר אתם מכירים באופן אישי ויודעים שהוא לטובתכם. אם אין לכם המלצה כזו תוכלו להיכנס לרשת האינטרנט ותחת חיפוש של אינסטלטור המלצות למצוא אינסטלטורים שככל הנראה הם אינסטלטורים מומלצים על ידי אנשים רבים, שכן אנשים רבים נכנסו אל האתר שלהם וחיפשו אותם.

אינסטלטור מומלץ שמספק שירותי חירום

בין שירותי האינסטלטור השונים, תוכלו למצוא גם שירותי חירום, אלו שירותים אשר ניתנים במקים בהם המצב אינו מאפשר דחייה בטיפול ומצריך הזמנה דחופה של איש מקצוע. אין דבר מתסכל יותר מלהבין שיש לכם צינור שמשפריץ מים לכל עבר בשל פיצוץ בו, הן בשל הנזק שהמים גורמים לקירות, לרצפה ולרכוש שלכם והן בשל בזבוז המים המיותר. במקרים מעין אילו תפנו לאינסטלטור – אשר מספק שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה וביניהם שירותי חירום במקרים של פיצוץ בצינור והצפות וודאו שלאינסטלטור המלצות מלקוחות עבר. כמובן שישנם עוד מקרים אשר מצריכים הגעה מיידית של איש מקצוע אשר מספק שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה. כאשר מדובר על שירות 24 שעות הוא בדרך כלל כולל שירותי אינסטלטור בשבת, אך שירותי אינסטלטור בשבת לא בהכרח ניתנים בכל פעם שמצוין שאותו איש מקצוע מספק שירותים 24 שעות ביממה, שכן ישנם שומרי שבת במקצוע.

איתור נזילות אצל אינסטלטור מומלץ

איתור נזילות על ידי אינסטלטור מצריך בדרך כלל מכשור מתקדם אשר מאפשר את איתור הנזילה ללא חדירה ופגיעה בקירות הבית. הציוד כולל מצלמות מיוחדות שניתן לראות באמצעותן מה מתחולל מתחת לפני השטח, למדוד טמפרטורה במיקומים שונים בצנרת ועוד פונקציות אשר מאפשרות אבחון מדויק לחלוטין של מערכת האינסטלציה ללא חדירה ממשית אליה. כאשר תפנו לאינסטלטור בכדי לבצע איתור נזילה אצלכם בבית, בררו מולו עם איזה ציוד הוא מתכוון להגיע שכן, לא לכל אינסטלטור יש את הציוד המוזכר מעלה ויש כאלו שיאתרו את הנזילה באמצעים פשוטים יותר.

פתיחת סתימה לבד מול שימוש בשירותי אינסטלטור מומלץ

נכון, פתיחה של סתימה איננה משהו שכל כך מורכב לעשות, ומספיקה מעט תושייה, מעט יכולת טכנית ומעט אמביציה בכדי לפתוח סתימה באחד הכיורים בבית גם ללא שימוש באיש מקצוע – אינסטלטור מומלץ. יחד עם זאת, ישנן סתימות עיקשות מאוד, סתימות אשר מצבן לא הגיע ביום אחד והן תוצאה של הזנחה של ימים ארוכים ולעתים אפילו חודשים. במצב בו אתם נעזרים בפומפה או בעזרים חיצוניים לשימוש ביתי אחרים והסתימה חוזרת על עצמה שוב ושוב, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות אל אינסטלטור מקצועי שיבדוק את הסיבה לכך שהמצב חוזר על עצמו שוב ושוב ויפתור את הבעיה מהשורש. לעתים סתימה עיקשת איננה ניתנת לפתרון לבד, שכן, היא נגרמת בשל לכלוך אשר הצטבר במעמקי הצנרת ואינו מתכלה, שורשים של צמחים שמצאו את מקומם והתפתחו בקרקעית הביוב ועוד סיבות נוספות אשר מביאות למצב החמור ודורשות טיפול מקצועי על ידי אינסטלטור מומלץ.

איתור נזילה מהגג על ידי אינסטלטור

איתור של דליפת מים מגג הבית זו איננה משימה פשוטה, שכן הדליפה מתגלה אך ורק בחודשי החורף ואז הטיפול הופך להיות דחוף מאוד. אם אתם גרים בקומה העליונה בבניין משותף או בבית פרטי, מומלץ לבצע בדיקה של הגג לפני שמתחילה עונת הגשמים ולבצע איטום אשר ימנע כניסה של מים בבוא העת. המתנה לחודשי החורף היא הסיבה לאחר מכן של הזמנת שירותי חירום, ויש לזכור שבעת הזמנה של אינסטלטור עם המלצות מעכשיו לעכשיו לא תמיד תמצאו איש מקצוע פנוי וכמובן ששירות דחוף יעלה בהתאם. מוטב למנוע נזק טרם מתחיל החורף ולהקדים תרופה למכה על ידי הזמנת שירות אינסטלטור מקצועי שיבדוק את מצב הגג ויאטום את החורים במידת הצורך.

אם כן, חשוב מאוד בעת הזמנת איש מקצוע מתחום האינסטלציה לברר מולו אילו שירותים הוא מספק והאם הוא מתמחה בתחום בו אתם זקוקים לשירות. כמו כן, נסו תמיד להימנע מהגעה למצב חירום אשר מצריך שירותי אינסטלטור בשעות שאינן קונבנציונאליות, על ידי בדיקות תקופתיות של מערכת האינסטלציה שלכם בבית. בדיקות תקופתיות אלו יכולות למנוע נזקים מאוד קשים בצנרת. אם אתם נתקלים בעובש בקירות שאינו מובן מהיכן מגיע, אם אתם שומעים מים שנוזלים ואינכם מוצאים את מקור הטפטוף, אם אתם מריחים ריחות לא סימפטיים אשר עולים מהביוב, יתכן שישנה בעיה במערכת האינסטלציה שלכם אשר מצריכה שירותי אינסטלטור מקצועיים, אל תחכו עם זה – פנו לאינסטלטור מקצועי לאיתור ותיקון הבעיה. חברת אבי אינסטלציה מספקת שירותי אינסטלטור מקצועיים בתחומים שונים ומגוונים ותשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובעיה שנושא של אינסטלציה.

דילוג לתוכן