ביובית

שירותי ביובית וכל שירותי האינסטלציה על ידי אינסטלטור מנוסה – אבי אינסטלציה

יש לכם סתימה בביוב? הזמינו מיד שירותי ביובית, שאיבת ביוב ושירותי אינסטלציה מורכבים לטיפול בכל בעיית ביוב שיש לכם או כל בעיית אינסטלציה אחרת שיש לכם כמו הצפה, סתימה, נזילה ועוד על ידי אינסטלטור מומחה עם ציוד מתאים, אבי אינסטלציה! נבוא עם ביובית עוצמתית ונחסל כל הצפה וסתימה שיש לכם בנכס, בבית, בחצר ובכל מקום אליו אפשר להכניס ביובית לטיפול בבעיה! ביובית היא מכשיר פשוט בפעולתו אך לא כל אינסטלטור מתעסק בשירותי שאיבת ביוב     ומספק שירותי ביובית. אבי אינסטלציה הוא אינסטלטור מתקדם שמבצע את כל עבודות האינסטלציה כולל עבודות ביובית ונשמח לעמוד לשירותכם ולטפל בכל בעיית ביוב שיש לכם!

טפלו בסתימות ונקו את הביוב לפני בוא החורף!

בעיית הסתימות בביוב היא בעיה ידועה ונפוצה במקומות רבים בארץ. בערים רבות בהן התשתיות גרועות יש סתימות ביוב על בסיס קבוע בין אם בשל עומס ותשתית גרועה או מסיבות אחרות כמו גשמים רבים מדי בזמן קצר מדי ובעיית הבעיות עמה מתמודדות כל העיריות בכל רחבי הארץ: השלכת מגבונים לחים לשירותים… מגבונים אלה מתנפחים ויוצרים סתימות גדולות בביוב של הבניין הממשיכות הלאה ויוצרות סתימות בביוב המרכזי. אבי אינסטלציה מתמחה בפתיחת סתימות מכל סוג לרבות סתימות עקשניות בתשתית בעייתית, המצריכות שימוש במכונת ביובית מיוחדת לשאיבת הלכלוך ופתיחת הסתימה לחלוטין. שירות הטיפול עם ביובית מתאים לבתים פרטיים הסובלים מהצפות וסתימות ואם יש לכם בעיה כזאת החוזרת על עצמה וטיפול עם ביובית עוזר רק לכמה חודשים עד שההצפה והסתימה חוזרות שוב, זכותכם לפנות לעירייה שתטפל בבעיה שעל פי רוב היא האחראית אליה כי התשתית שייכת לה!

פתיחת סתימה בעזרת ביובית – אבי אינסטלציה

סובלים מהצפה בבית? ייתכן שטיפול על ידי ביובית הוא הפתרון היחיד שיכול לעזור לכם בשלב זה. ביובית תשאב את המים בעוצמה ותשחרר את הסתימה אך זהו ציוד כבד יחסית שצריך לדעת להפעיל ולהיות מנוסים בעבודה עמו כדי לא לגרום נזק רב יותר. אבי אינסטלציה מציע שירות פתיחת סתימות בעזרת מכונת ביובית מתקדמת המבצעת שאיבת ביוב מקצועית! חייגו עכשיו להזמנת שירותי ביובית בהקדם האפשרי. נגיע, נאבחן את השטח ונפתור לכם כל בעיית אינסטלציה שיש לכם בבית פרטי, חצר, גינה, דירת קרקע, דירת גן ועוד. גלשו עוד באתר של אבי אינסטלציה, אינסטלטור מומחה בעבודות ביובית, קראו מאמרים, קבלו טיפים לשמירה על הבית מנזילות והרימו טלפון להזמנה דחופה של שירותי אינסטלציה מתקדמים עכשיו.

צריכים ביובית? אבי אינסטלציה יספק לכם פתיחת סתימה עם ביובית בצורה המקצועית ביותר!

הצפה בבית פרטי או דירת קרקע יכולה להיות סיבוך רציני. המים עלולים אפילו לחבל בתשתית הבניין ולכן אל תקלו ראש אפילו לרגע אם מצאתם נזילה קטנה ואל תזניחו. טפלו בה מבעוד מועד ועדיף להוציא כמות מאות שקלים על נזילה בתחילתה מאשר להוציא עשרות או מאות אלפי שקלים במידה והיא תתפתח למצב גרוע הרבה יותר, תתפשט ליסודות הבניין וכדומה. רבים נזכרים מאוחר מדי ופונים לאינסטלטור רק אחרי שהמצב כבר מאוחר מדי, המים חדרו מתחת לרצפה ומשם זהו מדרון תלול. גיליתם נזילה? אל תתנו לה להפוך לסתימה! גיליתם סתימה? אל תתנו לה להפוך להצפה! פשוט פנו באופן מידי לאינסטלטור מקומי ואם אתם יודעים שצריך להגיע עם ציוד כבד יותר, מכשיר לאיתור נזילות חבויות או ביובית, יש לכם את הפרטים של אבי אינסטלציה, מומחה אינסטלציה לכל עבודות האינסטלציה הקיימות! חייגו עכשיו!

3 טיפים קטנים לשמירה על הבית נקי מנזילות, סתימות והצפות:

כמו שאמרנו, אל תתנו לנזילה קטנה להפוך לסתימה והצפה שאי אפשר להתגבר עליה בלי שימוש בציוד כבד. הנה כמה דרכים ביתיות ופשוטות למנוע הצפות, סתימות ונזילות באמצעים פשוטים שלא עולים הרבה ועל ידי תחזוקה ביתית שוטפת שתמנע מכם את הצרות שאמנם כל אינסטלטור מייחל להן שייקרו אצלכם בבית כי זו הפרנסה שלו, אבל לא אתם…

טיפ מס' 1: מסננים: "ההשקעה של 5 השקלים שתמנע מכם הזמנת טיפול אינסטלטור ב-500 שקלים.".

כן, מדובר באותם מסננים עגולים ומחוררים שעולים כמה שקלים שאפשר למצוא בכל חנות טמבוריה פשוטה ויכולים לחסוך לכם סתימות, נזילות ועלות הזמנת אינסטלטור גבוהה הרבה יותר. פשוט גשו לחנות וקנו שניים, שלושה מסננים בהתאם לכמות פתחי המים שיש לכם בבית. אחד לכיור, אחד למקלחון ואחד לאמבטיה. קחו מילה של אינסטלטור וותיק ומנוסה ולכו על הטיפ הזה בכל הכוח. יש כל מיני סוגים של מסננים כאלו אך הסוג הפשוט יספיק. רק וודאו שהמסנן באמת מכסה את כל הפתח בדיוק בגודל המתאים ושאינו עולה כאשר פותחים את המים. זה חשוב כי אם המסנן יעלה כאשר אתם עושים כלים, כל המטרה של סינון המים מחדירה של לכלוך למטה תרד לטמיון. מסנן פשוט ירחיק מכם את הסתימה, הנזילה והזמנת האינסטלטור בוודאות.

טיפ מס' 2: ציוד ביתי לאינסטלטור החובב

יש בשוק המון מוצרים טובים שכל אחד יכול להשתמש בהם לאחר הדרכה נכונה. אותן ספירלות ומכשירי פתיחת סתימות ואפילו הפומפה הישנה הטובה. אם אתם יודעים איך להשתמש בהם, הם יכולים להיות פתרונות מעולים במקרי חירום ויכולים לספק לכם מענה ראשוני שימנע הצפה בבית ולאחר מכן תוכלו להזמין אינסטלטור שיטפל בבעיה במלואה. קיימים גם תכשירים ממיסים שניתן לשפוך לצינורות אך צריך להיזהר כאן שלא לבצע נזק חמור יותר שכן חומרים ממיסים אלה עלולים להמיס לכם גם את הצינורות עצמם… כך שרק אם קיבלתם המלצה מאינסטלטור מקצועי תשתמשו בהם אך אם לא, עדיף שלא לקחת את הסיכון.

טיפ מס' 3: קראו לאינסטלטור מקצועי

לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שאם יש לכם תקלה במכונית, עדיף לקחת את הרכב למוסך. ואם יש לכם תספורת קופצנית שדורשת תיקון, עדיף ללכת לספר מקצועי ולא לספר את עצמכם. הבנתם את העיקרון… זה תופס גם לגביי כל בעיית אינסטלציה שיש לכם. מצאתם נזילה? לא בטוחים מאיפה היא מגיעה? הזמינו אינסטלטור הנותן שירותי ביובית שיאתר את מקור הנזילה ויטפל בה בדיוק בנקודה שהיא מתחילה. אותו הדבר גם לגביי סתימות והצפות. לאינסטלטור מקצועי יש את הידע, הניסיון והציוד המתאים לפתור עבורכם כל בעיית אינסטלציה שיש לכם בלי שתשברו את הראש ולא תהיו בטוחים מה לעשות.

אהבתם את המאמר? קראו עוד מאמרים כמו זה באתר הבית של אבי אינסטלציה, למדו עוד על תחום האינסטלציה וקבלו טיפים נוספים ליישום עצמי בבית וחיסכון בהזמנת אינסטלטור על כל בעיה קטנה. צריכים אינסטלטור מקצועי? אבי אינסטלציה ישמח לספק לכם את כל שירותי האינסטלציה הפשוטים והמורכבים ביותר באזור מגוריכם! השאירו פרטים או צרו קשר למידע נוסף והזמנת שירותי האינסטלטור עכשיו, זמינות גבוהה למקרים דחופים!

מנעל ומפתח אייקון חץ
דילוג לתוכן