שירותי ביובית

אם לא הייתה ביובית 24 שעות, ככל הנראה תושבים רבים היו כועסים. כמעט מדי יום יש תקלות בצנרת בעיר. זה עשוי להיות בצנרת הביתית שלכם, בצנרת של השכנים או אפילו תקלה בביוב במורד הרחוב שעשוי לעלות על גדותיו ולהוות מטרד תברואתי לא נעים בכלל. אבי אינסטלציה מפעיל שירות ביובית 24 שעות וזמין עבורכם בכל צורך לשירותים פרטיים, ציבוריים ומוסדיים.

אבי אינסטלציה - שירותי ביובית

שירותי ביובית 24 שעות

על אף שהאדם הממוצע לא חושב על זה כרגע, גם באמצע הלילה תוכלו למצוא ביובית חירום המסתובבת בעיר ויכולה להיענות לקריאה מהירה בשל תקלה בביוב או תקלת אינסטלציה כזו או אחרת המצריכה שאיבת נוזלים על מנת לטפל בבעיה. שירות ביובית 24 שעות הנה הכרחית שכן בעיר שבה החיים לא פוסקים גם בשעות הלילה, חשוב שיהיה איש מקצוע זמין בסביבה. מתי נצטרך ביובית 24 שעות? אתם שואלים… ובכן בעת תיקון נזילה באסלה למשל כאשר יש נזילה מהאסלה ויש הצורך לשאוב את המים והפסולת בביוב ולשחרר את פתח הניקוז או הצנרת לזרימה מלאה של המים אל הביוב. כאשר הביוב עולה על גדותיו בשל סתימה מפסולת שנזרקה אליו או אפילו פסולת שהגיעה עקב הגשמים בימי החורף או בשל פיצוץ צינור. כל אלה מצריכים שאיבה מהירה של המים וטיפול מהיר בתקלה.

מתי נצטרך ביובית 24 שעות?

אם אתם שואלים את עצמכם מתי נצטרך ביובית 24 שעות הרי שהתשובה לכך נמצאת בהרחבה בפסקה הקודמת. כעת נדבר על ביובית 24 שעות. גם בשעות הלילה מועדונים רבים, פאבים, מסעדות ואטרקציות שונות פועלות בעיר. בשל עובדה זו ישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע רבים הפועלים גם בשעות הלילה, כולל אינסטלטור וכמובן ביובית. אינסטלטור מקצועי שיודע להפעיל את הביובית, לזהות את התקלות במהירות ולטפל בהן במהירות, יכול להיות שימושי מאוד במיוחד בשעות הלילה, כאשר אין הרבה אנשים זמינים עבור אותם אנשים פרטיים או בתי עסק הזקוקים לשירות הזה במקרים דחופים שבמהלך הלילה.

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות בעבר היה עולה המון כסף ואנשים רבים היו מפחדים להזמין אינסטלטור גם אם היו מזהים עובש בקירות, קירות מתקלפים או החלפת צבע בקיר הנחשבים לסממנים לכך שיש נזילה פוטנציאלית בקירות הבית. איתור נזילות היה דורש לשבור חלקים גדולים בקירות ובמרצפות לאיתור הנזילה ועל כך כל אינסטלטור שמח היום שהוא יכול לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית. איתור נזילות במצלמה טרמית מראה לו על צג המכשיר את הנקודה המדויקת שבה פוצץ הצינור או שממנה המים נוזלים ואותה יש לתקן. כמה הרעיון פשוט וכך גאוני מה שחסך המון זמן לאיש המקצוע וכסף ללקוחות.

ביובית חירום

ביובית חירום תהיה זמינה ביום ובלילה גם עבור מקרים כמו חניונים, מרתפים, בתים שהחל בהם שיטפון פתאומי באמצע הלילה בשל פיצוץ צינור או עליית המים מהאסלה וכו'. ביובית 24 שעות תתופעל על ידי אינסטלטור המכיר את העיר והאזורים השונים בה ומכיר הרבה מקווי הביוב והצנרת בעיר. אבי אינסטלציה מתמחה בשירותי אינסטלציה ומפעיל ביובית חירום לצרכי התושבים ובתי העסק במקום. אם יש לכם הצפה בבית באמצע הלילה או שאתם רוצים לטפל בביוב שעלה ברחוב שלכם או כל תקלה המצריכה שאיבת נוזלים על ידי משאבות מיוחדות, הרי שכל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

בין שלל העבודות הקטנות שבו מתעסקים אינסטלטורים רבים, כגון פתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות ורטיבות בקיר ובתקרה, החלפת צנרת וטיפול בהצפה ביתית, ניתן למצוא גם את העבודות הגדולות של בעלי המקצוע. במקרים של הצפה במקום ציבורי או בקנה מידה גדול ובמיוחד בבתים פרטיים וקומות קרקע, יגיע האינסטלטור אם משאית הביובית המיוחדת. בעת הצפה גדולה כל מה שצריך הוא שאיבת הנוזלים בצורה מקצועית, ובעזרת המשאית יכולים אנשי המקצוע לבצע את העבודה כנדרש מבלי לגרום נזק לרכוש הלקוח. הביובית היא משאית בעל היכולת לשאוב מי ביוב בצורה מלאה ויסודית. רק לבעלי רישיון עבודה על הביובית ניתנת הזכות לעבוד עליה וכדי לוודא אם בעל המקצוע שהזמנתם מחזיק ברישיון שכזה.