אינסטלטור בשבת

בחירה של אינסטלטור בשבת ללא כל חשש, המאמר המלא

ככל הנראה אין דבר מתסכל יותר מבחירה של אינסטלטור בשבת , בשעת לחץ , המתברר בתור בעל מקצוע לא מוצלח באופן יוצא דופן. ככל הנראה מדובר על תהליך מתסכל ומיותר שכן גם אם אתם מזמינים אינסטלטור בשבת אין זה אומר כי אתם מעוניינים לבחור אינסטלטור שלא יודע לבצע את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר.

אבל, כמו שכולנו יודעים, ברגעים של מתח גדול או חרדה, תהליך של בחינת אינסטלטור המלצות לא מתרחש באופן חלק. בדרך כלל, כאשר אנחנו נתקלים במקרה שמעורר בנו לחץ ודאגה, הפעולה המיידית אותה רבים עושים היא למצוא אינסטלטור בשבת ולבחור באותו אינסטלטור בשבת על פי מנוע החיפוש של גוגל, מי שנמצא במקום הראשון ברשימת החיפוש, הוא יהיה בעל המקצוע אותו תזמינו.

אלא שהדבר הזה, על פי שיקול דעתי, של אבי אינסטלציה, הוא לא נכון. אינסטלטור 24 שעות הוא איש מקצווע שצריך לתת לכם את המענה הטוב ביותר בדיוק כמו כל בעל מקצוע אחר. אמנם אינסטלטור 24 שעות הרבה פעמים יבצע עבודות שונות במחירים גבוהים יותר משום שהוא הוזמן ברגע האחרון, אבל אין זה אומר כי מדובר על מי שלא יכול לתת לכם עבודה מצויינת.

במאמר הבא, אני, אבי אינסטלציה, אסביר קצת מדוע 'תפנו לאינסטלטור' זו לא המלצה שכדאי להימנע ממנה, אגיד מילה אחת או שתיים על בחירה של אינסטלטור בשבת באופן שיאפשר לכם לקבל את המענה הטוב ביותר בסופו של התהליך.

קריאה מהנה, אם אתם מעוניינים להמשיך לקרוא, אתם מוזמנים להציץ כאן.

למה בחירה של אינסטלטור בשבת היא לא ברירת מחדל

החוק הראשון אותו אני, אבי אינסטלציה, מלמד את כל הלקוחות הוא תפנו לאינסטלטור ברגע שמשהו נראה לכם חשוד. למה? משום שאם לא תפנו לאינסטלטור בזמן, אם לא תקראו לאיש מקצוע כאשר הדברים לא נראים טוב, במידה ויש סדק במערכת הצינורות או בביוב, אתם תגלו מהר מאוד כי בחירה של אינסטלטור בשבת היא בלתי נמנעת שכן אתם תבצעו את הבחירה הזו כאשר אתם מודעים היטב לכך שמדובר על תקלה שאי אפשר להתעלם ממנה יותר.

אז אתם תמצאו את עצמכם בבעיה כפולה. מצד אחד אתם תמצאו את עצמכם מתמודדים עם תקלה חמורה במיוחד המתבררת כמשהו שדורש טיפול באופן מיידי, מהצד השני, אי אפשר להשוות את העבודה של אינסטלטור בשבת לעבודה של אותו בעל מקצוע בשאר ימות השבוע. אמנם אינסטלטור תמיד מודע לכך שעלולות להתרחש תקלות באופן מפתיע ולכן הוא תמיד עומד על המשמר. אבל, מטבע הדברים, התשלום עבור עבודה של בעל מקצוע בשעות לא שעות יהיה גבוה יותר.

לכן, אני, אבי אינסלטציה, תמיד אומר ללקוחות שלי שהזמן לפנות לתהליך של אינסטלטור המלצות הוא ברגע שאתם מזהים תקלה כזו או אחרת. באופן כזה תמנעו מהתקלה להחמיר וכך תאפשרו לעצמכם לטפל בדברים היטב לפני שמשהו ישתנה באופן דרמטי.

אל תשכחו כי כל פעולת תיקון מקורה בתכנון מקדים

אי אפשר לדבר על עבודה של אינסטלטור בשבת בלי להגיד כמה מילים על כך שכל פעולת תיקון המקור שלה חייב להיות בתכנון מקדים הנערך באופן מלא וקפדני. למה? מערכת האינסטלציה ממוקמת מאחורי הקירות, באופן כזה קשה לראות היכן מתרחשת תקלה במידה וזו התרחשה, לכן, צריך לברר קודם כל מה המצב לפני שמתחילים לפתוח את הקיר ולבצע פעולות דרמטיות בתשתיות של המבנה עצמו.

הנקודה היא שבדרך כלל כאשר לקוחות מזמינים אינסטלטור בשבת הם מצפים לכך שפעולת התיקון תתרחש באותו רגע, במהירות רבה ככל הניתן, אבל כמובן צריך לקחת בחשבון שאין זה כך ושצריך להיעזר בסבלנות ולבצע מספר פעולות לפני היציאה לדרך.

אולי זו עוד סיבה טובה מספיק לא לפנות ישר לחיפוש אינסטלטור בשבת אלא פשוט לנסות כמה שאפשר להימנע מההגעה לקצה כמה שניתן מראש.

אבל מה ניתן לעשות כאשר בכל זאת מחפשים אינסטלטור בשבת

אם אתם בכל זאת מחפשים אינסטלטור בשבת אני, אבי אינסטלציה, מזמין אתכם לפנות לחיפוש אחר איש מקצוע על ידי שימוש בכללים הבאים. אני יודע כי לא פעם החיפוש אחרי איש המקצוע המתאים זה אתגר לא פשוט, בייחוד אם אתם מחפשים אינסטלטור בשבת ואתם מעוניינים במי שיפתור את הבעיה מולה אתם עומדים במהירות הגבוהה ביותר. אבל אני בטוח כי בעזרת כמה טכניקות פשוטות תוכלו למצוא אינסטלטור בשבת, אינסטלטור 24 שעות באופן נעים יותר ורגוע יותר.

  1. קודם כל נשמו עמוק וספרו מה קרה: נשמע פשוט נכון? אני יודע. אבל אני, אבי אינסטלציה, יכול להגיד לכם מנקודת מבט אישית כי הרבה מאוד פעמים אני רואה לקוחות שלא מצליחים לעשות אפילו את הפעולה הפשוטה הזו. אבל מדובר על חלק כל כך חשוב בתהליך בייחוד משום שכאשר אתם מחפשים אינסטלטור בשבת אתם לא תמיד יכולים להיות בטוחים כי מדובר במי שיודע לתת לכם את המענה הדרוש לכם. במידה ומדובר על תקלה פשוטה כמובן שלא אמורה להיות בעיה, אבל אני, אבי אינסטלציה, יכול להעיד על מקרים בהם ראיתי תקלות הדורשות תיקון די מורכב ולא קיבלתי על כך את כל המידע שהייתי צריך כדי להגיע עם הציוד הדרוש וכן הלאה. מדוע הדבר כדאי? משום שכאשר אני יוצא עם הציוד המתאים אני יכול להגיע עם כל הכלים הרלוונטיים מראש. אני יכול להיות בטוח מהרגע הראשון שאני יודע מה לעשות ואני יכול לא לגזול זמן רב מדי על התיקון ויותר מהכל, פשוט לדעת שאני יכול לתת לכם את המענה הדרוש. אינסטלטור בשבת הוא כמו אינסטלטור לכל דבר ועניין ואתם בהחלט רוצים לבחור במי שיודע מה הוא עושה.
  2. אל תשכחו לברר כמה עתיד לעלות התיקון: אתם לא צריכים להגיע לרגע האחרון כדי לברר מה עלות התיקון, אתם יכולים לברר לכתחילה מה טווח המחירים מולם אתם עומדים ולהיות בטוחים כי אתם יכולים לעמוד בתשלום על העבודה. יתרה מזאת, בירור מקדים מוריד מכם ומבעל המקצוע את הלחץ ומאפשר לכולם להתרכז ביחד בתיקון התקלה. ללא כל ספק לעולם תשלום על מיני תיקונים הוא משהו שאי אפשר להימנע ממנו, ההמלצה שלי, של אבי אינסטלציה, היא תמיד לשמור קופה קטנה בצד שתאפשר לכם להיות בטוחים שאתם יכולים לאפשר לעצמכם לשלם על כל תיקון ללא כל חשש מכך.
  3. ההמלצה היא תמיד לדבר קצת עם בעל המקצוע כדי להרגיש האם יש תחושה טובה לגביו: אנחנו חיים בעידן דיגיטלי, בו כולם מדברים זה עם זה בעזרת הודעות טקסט קצרות. אבל האמת היא כי קול של בן אדם יכול להיות פקטור משמעותי באופן בו אתם יכולים לפתח את האמון הדרוש בכך שאתם נמצאים בידיים טובות.

אני, אבי אינסטלציה, אשמח לעמוד לשירותכם בכל הזדמנות.

דילוג לתוכן