תיקון נזילות – איך עושים את זה בדרך הנכונה?

פעמים רבות יש לנו נזילה בבית שאנו כלל לא יודעים על קיומה – נזילה סמויה, עד אשר לפתע התקרה משחירה ומתחילה לעלות עובש. לעתים אנו מגלים זאת רק כאשר אזורים מסוימים בבית מתמלאים במים ואיננו מבינים מהיכן הגיעו המים – אז נבין כי ישנה נזילה ויש לאתר את מיקומה בהקדם. חברת אבי אינסטלציה עוסקת בתחום של תיקון נזילות מסוגים שונים. החברה מספקת שירות איתור ותיקון גם של נזילות מורכבות ומסובכות. בחברת אבי אינסטלציה, לא בוחרים את החלפת הצינור באופן מיידי, אלא נותנים עדיפות לפני הכל לתיקון הנזילה על פני החלפת חלקים מרכזיים במערכת האינסטלציה. נזילות עלולות להיגרם משלל סיבות, ובהחלט יש דרך לפתור כל בעיה של נזילה ללא שבירת קירות או הוצאת מרצפות שאינה הכרחית. תיקון נזילות יעיל נעשה לאחר שמאתרים את הבעיה ומוצאים את המוקד שלה ורק כך ניתן לפתור את הבעיה באופן נקודתי ויעיל וללא גרימת נזק מיותר.

אבי אינסטלציה - תיקון נזילות

אילו שירותים קיימים בתחום של תיקון נזילות?

כאשר אנחנו מדברים על תיקון נזילות, ישנם מספר אזורים בבית המועדים לפורענות ומקפיצים מידי יום עשרות אינסטלטורים ברחבי הארץ לבצע תיקונים. חברת אבי אינסטלציה מספקת שירותי תיקון נזילות בגג רעפים, תיקון נזילה בשירותים וכמו כן מספקת ללקוחותיה שירות של איתור ותיקון נזילות הסמויות מהעין ואינן מורגשות על פני השטח. חשוב להבין כי תיקון נזילות מגג רעפים אינו דומה כלל לתיקון נזילות בשירותים, אלא שונה בתכליתו וטרם אתם מזמינים שירותי תיקון של נזילה, בררו עם איש המקצוע אם הוא מטפל בסוג זה של נזילה. שלבי העבודה, אולם, דומים זה לזה: תחילה יש לאתר את מוקד הנזילה ואת הסיבה לנזילה ולאחר מכן למצוא את הפתרון היעיל ביותר, כלומר פתרון שייתן מענה לבעיה ויסב את הנזק המועט ביותר מבחינת זמן, לכלוך או שבירת קירות.

תיקון נזילות בגג רעפים – מאין נכנסים המים לבית?

כאשר ישנה נזילה מגג הרעפים, הקושי הגדול הוא לאתר את מיקומה המדויק. למים יש תכונה לחלחל לכל מקום ולהגיע לכל עבר, כך שכאשר יורדים גשמים מרובים וגג הרעפים שלנו אינו אטום כראוי, יהיה לנו מאוד קשה עד בלתי אפשרי לאתר את המקום המדויק ממנו מחלחלים המים. תיקון נזילות בגג רעפים, דורש קודם כל איש מקצוע שמיומן באיתור נזילות מגג. לאחר שמאתרים את המיקום המדויק, ניתן לבצע איטום של הגג במקומות בהם יש סדקים ומרווחים המאפשרים למים לדלוף ולחלחל פנימה אל הבית. תיקון נזילות בגג רעפים דורש מיומנות מיוחדת ויש לבר עם האינסטלטור שלכם האם עשה זאת פעם או לא, עבודה חובבנית מובילה לנזילה שחוזרת על עצמה שוב ושוב. 

איתור ותיקון נזילות

ישנן נזילות שבכדי לגלות את המיקום המדויק שלהן יש צורך לאתרן. איתור ותיקון נזילות הם שני תחומים השזורים זה בזה, ללא איתור מדויק של מקור הנזילה ודליפת המים, ככל הנראה נבצע עבודה כפולה שתגזול מאיתנו זמן רב, כסף מיותר והמון בלגן ולכלוך. בכדי להימנע מכל אלו חשוב לבצע תיקון נזילות בשלבים, כאשר תמיד השלב הראשון הינו איתור הנזילה ורק אחרי השלב הזה מחליטים כיצד כדאי לטפל בבעיה. מקרים רבים של נזילות מטופלים בדרך חפוזה וללא איתור מדויק של הנקודה ממנה יש נזילה, כך קורה כעבור מספר חודשים או שבועות הבעיה חוזרת על עצמה. איתור של נזילה הוא נושא שחשוב לא פחות מתיקונה ומהווה כ – 50 אחוז מהפתרון היעיל לנזילה.

לסיכום

אם וכאשר יש לכם באחד מחדרי הבית חשד לנזילה או נזילה גלויה, מומלץ לא להשתאות ומיד להזמין שירותי אינסטלציה מקצועיים. אינסטלטור מקצועי ומיומן ייגש בראש ובראשונה לאתר את מוקד הבעיה ורק אחר כך יפנה לטפל בה. חברת אבי אינסטלציה מתמחה בפתיחת סתימות במרחבים השונים בבית, כולל תיקון נזילות בגג הרעפים. החברה ממליצה באופן חד משמעי לפנות בהקדם האפשרי ברגע שמתעוררת בעיה או שישנו חשד לנזילה. נזילה שאינה מטופלת בזמן גורמת לנזק כבד הן למערכת האינסטלציה, הן לקירות והן לחשבון המים שיחרוג מגבולותיו הרגילים פי כמה.

מאחורי אינסטלטור - תיקון נזילות

ממה מתחילים תיקון נזילה בניאגרה – אבי אינסטלציה

ממה מתחילים תיקון נזילה בניאגרה – אבי אינסטלציה

לא כייף לגלות שיש לכם נזילה בניאגרה או בכל נקודה בבית. צריכים תיקון נזילה בניאגרה דחוף? הזמינו עכשיו את אבי...

תיקון נזילה בניאגרה סמויה – שלב אחר שלב

תיקון נזילה בניאגרה סמויה – שלב אחר שלב

השירותים שלנו הם באמת פלא. אנחנו לא תמיד עוצרים כדי להגיד את זה בקול רם ולעיתים זה יכול להיות אפילו...

תיקון נזילה – מה הדברים שחשוב לדעת רגע לפני שאתם מזמינים איש מקצוע

תיקון נזילה – מה הדברים שחשוב לדעת רגע לפני שאתם מזמינים איש מקצוע

תיקון נזילה זו לא תופעה נדירה. הרי אף אחד מאיתנו לא יכול לדמיין את החיים שלו בלי מערכת מים וביוב...

מה חשוב שאתם תדעו בתור לקוחות כשמזמינים אינסטלטור לתיקון נזילה באסלה

מה חשוב שאתם תדעו בתור לקוחות כשמזמינים אינסטלטור לתיקון נזילה באסלה

תיקון נזילה באסלה היא פעולה אליה איש לא מעוניין להגיע מראש. אנחנו חיים בתוך סדר יום עמוס ממילא, מי רוצה...

שאלות ותשובות - תיקון נזילות

דליפה מגג רעפים נראית כבעיה פשוטה, אך בכדי לאתר את מוקד הדליפה יש צורך בהרבה ניסיון ומיומנות של אינסטלטור מנוסה ובעל ותק. ככל שתפנו לאיש מקצוע מיומן יותר, כך איתור הנזילה יהיה מהיר יותר ויחסוך לכם בעלויות.

במידה והגג שלכם מועד לפורענות ומידי שנה אתם נאלצים לאטום אותו מייד כאשר מתחילה עונת הגשמים, ככל הנראה ישנה בעיה שיש לפתור מהשורש. מומלץ מאוד להזמין איש מקצוע המתמחה באיתור ואיטם של גגות רעפים לקראת החורף ולא לחכות לגשם הראשון שישבש לכם ערב משפחתי מהנה מול הטלוויזיה. איש מקצוע מנוסה יוכל לאתר אזורים בעייתים גם ללא תלות בירידת גשם ולהכין את גג הרעפים שלכם לעונת הגשמים.

נזילה בשירותים נגרמת ברוב המקרים מבלאי של הניאגרה והחלקים המרכיבים אותה. במידה ואתם מורידים את המים והמים ממשיכים לרדת לאסלה דקות רבות אחרי שהניאגרה כבר מתמלאת, ככל הנראה ישנה נזילה מהניאגרה שנובעת מגומייה שחוקה או חלק אחר שאינו ממלא את תפקידו. איש מקצוע מיומן בתיקון נזילות יוכל לתקן לכם את הנזילה בדקות אחדות ולחסוך לכם מאות שקלים מחשבונות המים.

ברוב המקרים נזילה של מים, מגיעה מאזור מאוד קטן במערכת האינסטלציה שבו יש חורף לעתים סדק מזערי שגורם למים לדלוף ולחלחל לכל מקום אפשרי. איתור מדויק של הנזילה הוא הכרחי בכדי לפתור את הבעיה מהשורש וכמו כן בכדי לפתור אותה ביעילות ולא "בערך".

כאשר מדובר בנזילה מגג רעפים, בהחלט יש אפשרות למנוע אותה על ידי הכנה מוקדמת של השטח לפני עונת הגשמים. איתור של אזורים המועדים לפורענות בגג הרעפים ואיטומם יבטיחו לכם חורף יבש.