פתיחת סתימות בנתניה

פתיחת סתימות היא אחת התקלות הנפוצות ביותר שאנשים נתקלים אתם בביתם. לא פעם השיער נתקע בכיור, שאריות מזון יוצרים סתימה בכיור והביוב אפילו נסתם לפעמים מה שגורם למים בשירותים לעלות ולנו לרצות לקרוא לאינסטלטור מקצועי במהירות. חברת אבי אינסטלציה מתמחה בשירותי אינסטלציה לרבות פתיחת סתימות, החלפת ניאגרה, איתור וטיפול בנזילות ועוד.

אבי אינסטלציה - פתיחת סתימות בנתניה

שירותי פתיחת סתימות בנתניה

העיר נתניה מלאה בבתי קרקע, בנייני מגורים, משרדים, בתי עסק ועוד. בכל אלה מאלה יש פוטנציאל לתקלת אינסטלציה כזו או אחרת לרבות פתיחת סתימות. שירות פתיחת סתימות בנתניה יכול לכלול מגוון רחב של סוגי סתימות שברובן לפחות כדאי לקרוא לאינסטלטור מקצועי שיגיע במהירות לטפל בתקלה:
פתיחת סתימות ביוב – לרוב תצטרכו ביובית שהיא כמו משאית קטנה עם מיכל ומשאבה באמצעותה ניתן לשאוב תכולה גדולה של נוזלים ובכך לשחרר את הסתימה בביוב. תקלות אלה יכולות להיות בבית וגם בביוב ברחוב.
פתיחת סתימה בכיור – לעתים מדובר בתקלה קטנה שניתן לפתור לבד, אולם במידה ולא מצליחים לא כדאי להשתמש בחומרים כימיים העלולים להזיק לצנרת אלא לקרוא לאינסטלטור לטפל בבעיה.
פתיחת סתימה במקלחת – גם כן תקלה נפוצה ובעלת פתרון פשוט יחסית. כל אינסטלטור מקצועי מחזיק בארגז הכלים שלו כמה כלים שבאמצעותם יוכל לפתוח את הסתימה בקלות.

פתיחת סתימות ביוב בנתניה

כל אינסטלטור יכול לבצע פתיחת סתימות ביוב. למעשה, מדובר באחת התקלות שבלעדי אינסטלטור מקצועי לא תוכלו לפתור את הבעיה. פתיחת סתימות ביוב בנתניה נעשית לרוב באמצעות ביובית ויש הצורך גם במכשיר מיוחד לאיתור התקלה. לרוב האינסטלטור יעשה שימוש באמצעות מצלמה תרמית או באמצעות רובוטים עם מצלמות מתקדמות לאיתור התקלות השונות. כאשר מדובר בשירותי פתיחת סתימות – לרוב יהיה מדובר בשפכים, ניירות ומוצרים שונים שלא צריכים להיות בביוב ואיכשהו מגיעים אליו דרך צנרות הבתים או צינורות הביוב הציבוריים בפארקים ובאזורים שונים בעיר. כאשר מדובר בפתיחת סתימת ביוב ביתית לעתים האינסטלטור יוכל לשחרר אותה באמצעות ארגז הכלים שלו שכן הוא מגיע עם כלי רכב מאובזר היטב כדי להיות מוכן לטפל בתקלות כאלה גם ללא צורך בהזמנת ביובית והוספת הוצאות ללקוח.

פתיחת סתימה בכיור בנתניה

פתיחת סתימה בכיור יכולה להיות במטבח או כיור של חדר אמבטיה. לרוב מדובר בתקלה פשוטה ולא תמיד צריך להזמין אינסטלטור לטפל בה. פתיחת סתימה בכיור בבית יכולה להיות פשוטה הרבה יותר וכי לא כדאי לטפל בה באמצעות חומרים כימיים העשויים להרוס את הצנרת. פשוט קראו לאינסטלטור לטיפול מהיר בתקלה.

פתיחת סתימה במקלחת בנתניה

פתיחת סתימה במקלחת עשויה להיגרם לרוב משערות הנושרות מגופינו במהלך המקלחת היומיומית שאנו עושים. כאשר כמה אנשים משתמשים במקלחת ובעיקר נשים שיש לשערן בראש נטייה לנשור מפעם לפעם – אלה עשויים לגרום למצב של סתימה במקלחת. פתיחת סתימה במקלחת הנה פשוטה ומצריכה לרוב כלי מיוחד ארוך ודק שניתן להכניס דרך המקלחת עצמה, לסובב, לאסוף את השיער שחוסם את הצנרת ולהוציא אותו. אבי אינסטלציה – אינסטלטור בנתניה מתמחה בשירותי פתיחת סתימות בנתניה וישמח לספק לכם שירותים מהירים ומקצועיים במקום. החברה נחשבת לאחת המומלצות והמובילות בתחומה ובעלת ניסיון רב שנים בתחום. אינסטלטור מטעם החברה יגיע ברכב מדוגם ומאובזר עם כל הציוד הנדרש לפתיחת הסתימות וטיפול בכל תקלה.

דילוג לתוכן