סתימות ביוב אבי אינסטלציה

נאלצים להתמודד עם סתימות ביוב? שאיבת ביוב זה הפתרון

קמתם בבוקר וגיליתם סתימה בכיור או באסלה? אתם בוודאי מיד תוציאו את הפומפה ותתחילו לפמפם. הבשורות הטובות הן שככל הנראה הסתימה תשתחרר במהירות, אך הבשורות הפחות טובות הן שהיא כנראה תחזור שוב בקרוב מאוד. לכן כאשר אתם מסתכלים על המצב הכללי, לא בדיוק הבאתם את עצמכם למצב שבו אתם פותרים את הסתימה פעם אחת ולתמיד.

הפתרון היעיל ביותר להתמודדות עם סתימות ביוב הוא כמובן שאיבת ביוב מקצועית המתבצעת על ידי אינסטלטור מנוסה. כך תוכלו לדעת פעם אחת ולתמיד כי אתם לא תצטרכו להתמודד עם הסתימה הזאת פעם נוספת, ותוכלו להמשיך את סדר היום שלכם ללא חשש. סתימות ביוב אומנם הן שכיחות במיוחד, אך בכל פעם שהן מופיעות הן עשויות לגרום לכך שתרגישו לא מעט חוסר נוחות – דבר שישבש לכם את היום כולו.

שאיבת ביוב – פתרון לסתימות ביוב שחוזרות על עצמן

כמו שכבר אמרנו סתימות ביוב פשוטות ניתן לפתור על ידי פומפה או ספירלה שתמיד אמורה להיות לכם בהישג יד. אך ברגע שמדובר על סתימה שחוזרת על עצמה יותר מפעם אחת, אתם תהיו חייבים לספק פתרון הרבה יותר אפקטיבי על מנת למנוע אותן פעם אחת ולתמיד. אז מה תוכלו לעשות כאשר מדובר על סתימה שחוזרת על עצמה באופן תדיר? כמובן שלהרים ידיים זוהי לא אחת מהאופציות שלכם.

הפתרון הטוב ביותר לפתרון סתימות ביוב שחוזרות על עצמן זה לבצע שאיבת ביוב על ידי אינסטלטור מנוסה. לאחר שאיבת הביוב ניתן יהיה לראות בדיוק מהם האלמנטים השונים שגורמים לסתימה לחזור על עצמה. ללא שאיבה של הביוב יהיה לכם מאוד קשה להתמודד עם סתימה שחוזרת על עצמה וככל הנראה היא תחזור על עצמה שוב ושוב.

שאיבת ביוב במקרה של סתימה חמורה

סתימות ביוב פשוטות אתם תוכלו לשחרר על ידי ספירלה או פומפה, אך כאשר מדובר על סתימות ביוב מורכבות אתם לא תוכלו לשחרר אותם באמצעות המכשור הזה. סתיתה מורכבת היא כזאת שאתם לא מצליחים לשחרר אותה בעצמכם, ואתם צריכים אינסטלטור על מנת שיסייע לכם לשחרר אותה. במקרה של סתימה מורכבת, אתם חייבים לקבל שירות מהיר בכדי שתוכלו לחזור לשגרה הרגילה שלכם. אז מה תוכלו לעשות במקרה כזה?

שאיבה של הביוב היא אחת מהפתרונות היעילים ביותר להתמודדות עם סתימות ביוב חמורות. היניקה החזקה של הביובית תוכל לשחרר בקלות יחסית את הסתימה, ולאפשר לאחר מכן זרימה תקינה של מערכת הניקוז כולה. אתם לא תצטרכו להתמודד עם מצב שבו אתם צריכים להשלים עם היווצרות הסתימה או לבצע החלפה של כל מערכת הניקוז.

שאיבת ביוב במקרה של סתימת שורשים

במקרה שבו יש לכם בית פרטי, ככל הנראה אתם נאלצים להתמודד לעיתים שכיחות עם סתימות ביוב שורשים. מדובר על אותם שורשים של צמחים שחודרים אל תוך מערכת הביוב, ושם הם צומחים – דבר שבמקרים מסוימים עלול להוביל לסתימה מוחלטת של מערכת הניקוז כולה. במקרה כזה כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם, לא תהיה לכם אפשרות לשחרר את הסתימה בעצמם בצנרת ביוב – כי מדובר כאן על צמחייה שלמה שגדלה בתוך מערכת הביוב שלכם.

במקרה של סתימת שורשים הפתרון היעיל והאפקטיבי ביותר הוא שאיבה של הביוב. באמצעות השאיבה ניתן יהיה לשאוב את כל הצמחייה שגדלה לא בתור מערכת הניקוז, וכך להחזיר את המצב לקדמותו. אתם תוכלו להמשיך להשתמש במערכת הניקוז, ולא תצטרכו למצוא את עצמכם שוברים את הראש מה לעשות עם הסתימות.

אם צריך לבצע שאיבת ביוב גם במקרה של סתימה חד פעמית?

במקרה הזה הדעות יכולות להיות מאוד חלוקות מכיוון שלאף אחד אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת. שאיבת ביוב נועדה על מנת לאפשר לכם להיות עם ראש שקט ולדעת שמערכת הניקוז כולה נמצאת במצב טוב. מהסיבה הזאת ישנה המלצה לבצע את השאיבה אחת לשנה או לשנתים, כך שתוכלו לדעת שאין אלמנטים שעשויים בעתיד להשפיע לרעה – ולגרום לכך שתתמודדו עם סתימות.

הטיפ הטוב ביותר שנוכל לתת לכם הוא להתייעץ עם אינסטלטור שאתם סומכים עליו. כזה שיוכל לספק לכם את הטיפים הטובים ביותר, וכזה שיוכל לתת לכם עצות ספציפיות בהתאם למצב מערכת הניקוז שלכם וכמובן גם את השירות הטוב ביותר כמו איתור בעיות בצנרת על ידי מצלמת ביוב. כך תוכלו לדעת שאתם מצד אחד לא זורקים את הכסף שלכם לאוויר, אך מצד שני אתם עושים הכל על מנת למנוע את הסתימה הבאה.

דילוג לתוכן