משאבות ביוב

שאיבת ביוב, פתיחת סתימות, גילוי נזילות, משאבות ביוב ועוד – אבי אינסטלציה

יש לכם הצפה רצינית בבית הפרטי? ייתכן שיש בעיה של משאבות ביוב לא תקינות ברחוב במידה ואתם גרים בבית צמוד קרקע. משאבות ביוב הן בעיה נפוצה בערים רבות בהן בעקבות גשם רב שיורד בזמן קצר משאבות ביוב ישנות לא מצליחות לעמוד בעומס. כך עלול להיווצר מצב של הצפת הביוב ברחוב והגעתם של המים לתוך הבית שלכם. צילום קווי ביוב וטיפול על ידי שירותי ביובית בעזרת חברת אינסטלציה של העירייה יחד עם אינסטלטור פרטי שישתף איתם פעולה מתוך הבית, יכולים לעשות את העבודה. משאבות ביוב עלולות שלא לעבוד לא רק בגלל גשם חזק אלא גם בשל שקיות ואשפה שחדרו אל המשאבות דרך פתח הניקוז. יחד עם תשתית לקויה ותכנון לקוי, משאבות ביוב עלולות לצאת מפעולה ולהפסיק לפעול לגמרי. בדרך כלל אפשר לנקות את פסולת ולהחזיר את המשאבות לפעולה אך נדרשת עבודה מאומצת של צוות עירייה יחד עם אינסטלטורים פרטיים.

תיקון משאבות ביוב ושאיבת מים לטיפול בהצפה – אבי אינסטלציה

יש לכם בעיית הצפה המגיעה מהרחוב? זו כנראה בעיה של משאבות ביוב ולכן כדאי לפנות לעירייה שהטיפול של משאבות ביוב שייך לה. סיבות נוספות לבעיות הנגרמות לגביי משאבות ביוב יכולות להיות אי התאמה בין סוג המשאבה לחלל בו היא מותקנת, בעיות חשמל, בעיות צנרת ובעיות נוספות. רוצים עזרה וייעוץ מקצועי לגביי תיקון משאבות ביוב  במרחב הציבורי או הפרטי? אבי אינסטלציה מתמחה עבודות אינסטלציה מורכבות העושות שימוש בין היתר בכלים כמו צילום קווי ביוב, שימוש במכונת ביובית ועוד. אנו נדע לזהות אם מקור ההצפה נמצא בשטח שלכם או שמקור ההצפה מגיע מליקוי קיים של משאבות ביוב סמוכות לנכס שלכם. בעזרת המידע והאישור שלנו תוכלו לפנות לעירייה עם אסמכתא שאומרת שתיקון הנזילה, ההצפה, הסתימה או כל בעיית אינסטלציה אחרת שנגרמה לכם, מקורה בליקוי של משאבות ביוב של העירייה! כך תחסכו כסף וזמן והכי חשוב, תקבלו את העזרה הנדרשת מהגוף האחראי על התיקון.

למי פונים במקרה של בעיה עם משאבות ביוב ברחוב – אבי אינסטלציה

כאמור העירייה אחראית לבעיות הצפה שמקורן בבעיה של משאבות ביוב. בבעיות אינסטלציה פרטיות המגיעות מהבית עצמו יש שירות של צילום קווי ביוב לאיתור נזילות חבויות בעומק הקיר ויחד עם טיפול על ידי שירותי ביובית, גם אינסטלטור פרטי יכול לתקן בעיות הצפה בנכסים פרטיים, בתים פרטיים, חצרות, גינות ועוד. צריכים עזרה בטיפול בהצפה, נזילה או סתימה בבית? פנו אל אבי אינסטלציה וקבלו ייעוץ נקודתי ומקצועי לגביי כל בעיית אינסטלציה שיש לכם בבית. יש לנו את הציוד המתקדם ביותר לגילוי נזילות חבויות על ידי מצלמת אינפרה אדום ועוד. נשמח לעזור לכם עם כל בעיית אינסטלציה מורכבת ולטפל בה על הצד הטוב ביותר בעזרת הציוד שלנו והניסיון הרב שלנו בתחום.

רוצים לשמור על בית ללא בעיות אינסטלציה? הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

אף אחד לא אוהב לגלות נזילה או סתימה בבית. בעיות אינסטלציה אלה בדרך כלל מגיעות או בשל תשתית ישנה או פגומה או בשל הזנחה. לפעמים מדובר בבעיות ביוב כלליות הקיימות בכל הרחוב ולפעמים האחראים הבלעדיים על הסתימות הן דיירי הבית אשר מורידים מגבונים לחים באסלה, דבר שאסור לעשות. כך או כך הנה כמה טיפים ודברים שחובה לדעת כדיי להימנע מבעיות אינסטלציה אלו:

 

טיפ מס' 1 – אל תורידו מגבונים באסלה! – החוק מספר אחד שצריך להיות תלוי על לוח המודעות בפינת כל רחוב הוא: אל תורידו מגבונים לחים באסלה! מה לעשות שמגבונים לחים הם מצרך מבוקש כמעט בכל שכבת גיל ובמיוחד בקרב הורים לתינוקות וילדים קטנים. מה היינו עושים בלי המגבונים האלה… ולכל משפחה יש ערמות של חבילות מגבונים מוכנות לפעולה לכל מקרה: לפני האוכל, בזמן האוכל ואחרי האוכל… אך מה שרבים לא יודעים ויש מי שיודע ובכל זאת לא אכפת לו, זה שמגבונים לחים אלה כאשר הם מורדים באסלה, מתנפחים וסותמים את הביוב של כל הבניין וכל השכונה! אז מה עושים עם המגובנים האלה אתם שואלים? פשוט זורקים לפח. אוטמים בשקית וזה הכל. פתרון נוסף הוא לרכוש מגבונים אשר כתוב עליהם במפורש: " ניתן להוריד באלה" יש סוג מיוחד כזה והם גם טובים יותר לאיכות הסביבה כך שאם אכפת לכם מכדור הארץ והעולם, וגם אתם לא רוצים בעיות הצפה וריח של ביוב כל שני וחמישי, פשוט עברו להשתמש במגבונים אלה.

טיפ מס' 2 – השתמשו במסננים – מסנניי הביוב הן מוצר השנה מבחינתנו. בניגוד למגבונים הרעים הם החבר'ה הטובים… מסנן פשוט עולה 5 שקלים ויכול למנוע מכם הזמנה חוזרת ונשנית של אינסטלטור בקלות. מסננים אלה מתאימים הן לכיור המטבח והן לכיור חדר הרחצה והאמבטיה. המסננים מונעים משאריות מזון לרדת לצינור מתחת לכיור, מונעים משערות לסתום את הביוב בחדר האמבטיה והם הפתרון הכי יעיל במחיר הכי נמוך שתמצאו. יש כמה גדלים, צורות וסוגים כך שבדקו מה הכי נכון לפתחים שלכם ווודאו שלא חודר כלום מהצד של המסנן אלא רק מהצד העליון, זה עם החורים הקטנים. מסננים אלה יעזרו לכם לשמור על צנרת נקייה ומסוננת וירחיקו מכם את הסתימות והנזילות.

טיפ מס' 3 – אל תנסו להציל את המולדת – נתקלתם בנזילה לא מזוהה? מתחילה להיווצר הצפה בחדר האמבטיה או במטבח? הזמינו מיד אינסטלטור ותנו לו לשבור את ראש. אחרי הכל זאת העבודה שלו ואם אתם רוצים למנוע נזק נוסף ולטפל בבעיה במהירות, הזמנת אינסטלטור הוא הפתרון החכם והכי יעיל שתמצאו. יש אמנם חומרים וכלים לטיפול עצמי כמו חומרים ממסים וכל מיני כלים לפתיחת סתימות ואם אתם ידועים להשתמש בהם עשו זאת, אך אם אתם לא ממש מבינים איך להשתמש בכלים ובחומרים באלה, עדיף שלא תעשו זאת ולא תגרמו נזק גדול יותר לצנרת או לביוב. פשוט חייגו אלינו ונגיע לעזור!

אבי אינסטלציה – פתרונות אינסטלציה מתקדמים לבתי פרטיים ודירות מגורים מכל סוג

סובלים מנזילה מתמשכת ולא יודעים מה המקור שלה? לאבי אינסטלציה נותן השירותי ביובית יש את הציוד המתאים לאתר את מקור הנזילה ללא הרס התשתית ויכולת למצוא בדיוק מה המקור שלה. אם זה בא מכם אפשר לתקן זאת, אם זה בא מהשכנים תוכלו בעזרת תוצאות הבדיקה שלנו לפנות אל השכנים לגביי הטיפול ואם מקור הבעיה מגיע מהרחוב, תוכלו להציג את תוצאות הבדיקה לעירייה שהיא תדאג לתיקון. כך או כך נשמח לייעץ לכם ולהגיע לנכס שלכם, לאבחן את בעיית האינסטלציה ממנה אתם סובלים ולתקן אותה במידה ומקור הבעיה נמצא בין כתלי הבית שלכם בלבד. מוזמנים לגלוש עוד באת ולהשאיר פרטים לחזרה אליכם עוד היום עם כל פתרון. בהצלחה ולהתראות!

מנעל ומפתח אייקון חץ
דילוג לתוכן