מאתר נזילות

מאתר נזילות פותר לכם בעיות בטווח הרחוק

תפקיד של מאתר נזילות מקצועי בעולם האינסטלציה של היום הוא תפקיד חשוב מאין כמותו ללא עוררין. אנחנו מדברים בהחלט על מי שיכול, במידה רבה לשנות את האופן בו אתם רואים תקלות ברחבי הבית ולתת להן את המענה בצורה הטובה ביותר האפשרית. מאתר נזילות מקצועי למעשה מאתר את מיקומה המדויק של הנזילה ונותן לה מענה מלא.

מה שאנחנו צריכים לזכור הוא שכל בית למעשה בנוי על סמך תשתיות. בין התשתיות הרבות כמובן קיימים גם הצינורות המתפקדים יחד בתור מה שנקרא הצנרת. לעיתים נזילות, כלומר, חתכים בצינורות השונים המביאים לנזילה, מתרחשות כלפי חוץ, במה שאנחנו מכנים בתור נזילה גלויה. לעיתים, מדובר על נזילה סמויה מה שמחייב אותנו לקרוא לבעל מקצוע שיאתר את מיקום התקלה, כלומר מאתר נזילות מקצועי.

מאתר נזילות הוא איש מקצוע שהתפקיד שלו הוא להגיד בדיוק היכן מתרחשת כל נזילה ונזילה. הרי, אם יש תקלה בנקודה מסוימת מאחורי הקיר, אנחנו רוצים להיות בטוחים כי איש לא יוציא את כל הקיר על מנת שיוכל לבדוק מה קורה מעבר לו. אנחנו רוצים לבצע כמה שפחות נזק בעת התיקון ולכן אנחנו צריכים להיות בטוחים היכן בדיוק התרחשה התקלה, כלומר להסתמך על העבודה של מאתר נזילות מקצועי.

איתור נזילות בטכנולוגיה מתקדמת ניתן לעשות בשני אמצעים מרכזיים, אני, אבי אינסטלציה אשמח להבהיר כיצד מבצע מאתר נזילות מקצועי את העבודה שלו ומה אתם צריכים לדעת על כך.

איך מתבצע איתור נזילות בטכנולוגיה מתקדמת

בגדול, עבודה של מאתר נזילות מקצועי יכולה להתרחש באחת משתי פלטפורמות:

  1. מאתר נזילות מקצועי יכול להשתמש בגילוי ואיתור של נקודת הנזילה באמצעות שימוש בבדיקת גז: כלומר, על ידי בדיקה של תרכובת הגז בתוך המים, כך יכול מאתר נזילות להיעזר במה שנקרא איתור נזילות בטכנולוגיה מתקדמת ולהבין היכן מתרחשת הנזילה. פעולה מהסוג הזה נפוצה במקומות בהם אי אפשר לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית שכן מדובר על נקודות בהן התקלה מתרחשת בעומק מה שמקשה על בירור מעמיק של המצב במקום.
  2. מאתר נזילות מקצועי יכול לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית: מאתר נזילות יכול לבצע את אותו איתור נזילות במצלמה טרמית .מה הכוונה? מאתר נזילות לוקח את המצלמה הטרמית, אותה מצלמה שיכולה להבחין בין נקודות קרות וחמות גם מעבר לקיר. אותו מאתר נזילות מקצועי מייצר מפה כתוצאה מהבדיקה אותה הוא עורך. באמצעות המפה הזו ניתן להגיד היכן בדיוק מתרחשת הנזילה על מנת שניתן יהיה לפתור אותה ולתקן אותה באופן נקודתי.

מאתר נזילות מקצועי למעשה אומרת היכן מתרחשת הנזילה. כך אפשר לתקן אותה באופן נקודתי ולא לפתוח ולהרוס קיר שלם אותו ניתן לשמור. המטרה, כאשר אנחנו מגיעים לתקן במקרה כזה או אחר היא לבצע את המטלה המוגדרת תוך גרימה של מעט נזק ככל האפשר. אני, אבי אינסטלציה יכול להגיד כי במובנים רבים זה בדיוק ההבדל בין אינסטלטור איכותי ומקצועי ובין זה שלא יודע לבצע את עבודתו כנדרש. כלומר, כאשר הביצוע של התיקון כולל פריצה של קיר, אנחנו נרצה להמעיט ככל האפשר את הנזק על מנת שנוכל לתת את המענה המקיף ביותר ללא גרימה של נזק נוסף.

מה כוללת עבודה של מאתר נזילות מקצועי

עבודה של מאתר נזילות מקצועי למעשה כוללת כמה שלבים בהם גם לכם יש מקום לקחת חלק כדי לאפשר עבודה טובה יותר של אותו מאתר נזילות.

  1. בירור המקרה: בסופו של דבר, אתם הלקוחות. אתם אלו שראו סימנים להופעתה של נזילה בה יש לטפל. לא משנה עד כמה מקצועי יהיה אותו מאתר נזילות, בסופו של יום, רק אתם יכולים להסביר בדיוק היכן מופיעה הנזילה ומה אתם צריכים מאותו איש מקצוע, מאתר נזילות מקצועי. לכן, ההמלצה שלי, אבי אינסטלציה, היא לא לחסוך מאותו איש מקצוע, מאתר נזילות, דבר. ספרו לו את כל מה שאתם יודעים כדי שהוא יוכל לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר.
  2. לאחר מכן, ביצוע העבודה: כלומר, אותו מאתר נזילות מקצועי יפעיל שיקול דעת ויחליט באיזה אמצעי עליו להשתמש על מנת שיוכל לתת את המענה הטוב ביותר לתקלה. לאחר מכן, תקבלו דוח מסודר הכולל מפה של התקלה כמו גם מראה מקום המתאר כיצד בעיניו של איש המקצוע יש לפתור את התקלה האמורה.
  3. במידה ומדובר על אינסטלטור מורשה, זה הזמן להתחיל לפתור את התקלה: כאן כמובן שהמענה הוא תלוי מצב. כלומר, אם מדובר על תקלה מורכבת כמובן שהתיקון צריך להיעשות באופן כזה שייתן את המענה הטוב ביותר בתוך הזמן הקצר ביותר אבל לא ללא תכנון מקדים. במידה ומדובר על תקלה פשוטה, בדרך כלל הפתרון יימצא במהירות ותוכלו לחזור לשגרת חיים תקינה.

מה הסימנים שיכולים לאותת לנו על נזילה סמויה

רטיבות על הקיר:  מרגישים משהו מוזר על הקיר? אולי אתם רואים גם כתם כהה בנוסף לכל? יכול להיות בהחלט שמדובר על נזילה סמויה. זה הזמן לקרוא לאיש המקצוע שיטפל בבעיה.

קירות מתקלפים:  בעיקר בדירות ישנות אנחנו יכולים לראות תופעה של קירות מתקלפים כתוצאה מרטיבות. כמובן צריך להבחין בין צבע ישן שיורד בעקבות לחות טבעית שיש תמיד, בכל בית וודאי לאור מזג האוויר הישראלי המאופיין בלא מעט לחות ובין צבע היורד באמת בגלל רטיבות.

כתם כהה על הקיר:  כתם כהה על קיר בהחלט יכול להעיד על הופעה של נזילה סמויה מהצד השני של הקיר. כתם כהה לא צריך להופיע על הקיר כך סתם כך שככל הנראה מדובר על תופעת לוואי שמופיעה שם מסיבה מסוימת.

חשבון מים שמשהו לא מסתדר לכם בו: חשבונות המים של רבים ממשקי הבית בישראל לא צריכים להיות יקרים במיוחד. לכן, אם אתם מגלים חשבון מים שמשהו בו לא מסתדר לכם, אל תישארו עם זה לבד, מצאו מי שיכול לעזור לכם כדי לפתור את הבעיה במהירות .

חשוב לזכור כי מאתר נזילות הוא מי שצריך להגיע במהירות כדי להביא לפתרון התקלה. אינסטלטור מומחה יכול לפתור הכל אבל ככל שהוא יגיע מהר יותר, כך ניתן יהיה לפתור תקלה שנמצאת עוד בחיתוליה ולא להגיע לסיטואציה מורכבת אותה ניתן היה אולי לפתור מראש עם עבודה נכונה לכתחילה. לכן, ההמלצה שלי, אבי אינסטלציה, היא לא להסס. לפעול ברגע בו משהו לא מסתדר על מנת שניתן יהיה לפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר, במהירות תוך גרימה של נזק מועט ככל האפשר.

אני כאן בשבילכם

אני, אבי אינסטלציה, אשמח לעמוד לשרותכם בכל נושא מתי שתבחרו. אני מאמין שביחד ניתן להתמודד עם לא מעט תקלות ולצלוח את המשברים הללו בהצלחה. אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר בכל אחת מהפלטפורמות הנוחות עבורכם. אל תחכו צרו קשר עכשיו.

דילוג לתוכן