ביובית בנתניה

בכל תחום של בעלי המקצוע קיימים מקרי קיצון אשר יש ברשותם של בעלי המקצוע כלים מיוחדים אשר בעזרתם אתם פותרים את התקלות הלא שגרתיות, ולכן לא מזמינים אותם על בסיס קבוע, ואף עדיף לחשוב פעמיים פעמים בשל מחירם הגבוה. בתחום האינסטלציה הדבר אשר מוגדר כאביזר לשימוש וטיפול למשימות מיוחדות הוא הביוביות. ביובית היא למעשה משאית המשרתת את האינסטלטורים במקרים מסוימים ובעזרתה ניתן לתת מענה ללקוחות השרויים במצוקה גדולה למדי. ביוביות הן משאיות הנושאות עליהן מערכת שאיבה שבאפשרותה לשאוב כמות גדולה של מי שופכין ופסולת. באמצעות הצינורות המחוברים לביובית ניתן לשאוב בואקום את המים, הפסולת והשומן או לחילופין – לשחרר מים חמים בלחץ גבוה כדי לנקות את הקו הביוב.

לביובית יש מספר דברים שרק היא יכולה לספק, ובשל כך ובאופן טבעי לא כל אינסטלטור יכול לתפעל את משאית הביובית, אלא צריך להיות בעל רישיון מיוחד מטעם המדינה אם רוצים לעבוד על אחת כזאת. בין השירותים הרבים של ביובית ניתן למנות עבודות לחניונים, שירות 24 שעות, ניקוי קווי ביוב, פתיחת סתימות שאיבת הצפות ועוד. רגע לפני שאתם יוצאים מגדרכם ורצים להזמין את השירות המיוחד עליכם לדעת מה מחירו ואם אפשר אחרת , כל המידע אודות מתן שירות האינסטלציה שעוד לא הכרתם עכשיו לפניכם, הקישו לכך כמה דקות ותוכלו להרוויח יותר בהמשך הדרך.

אבי אינסטלציה - ביובית בנתניה

שירות ביובית בנתניה לשאיבת הצפה ופתיחת סתימה – למי זה מתאים ומי יכול למנוע את הזמנתה?

נתחיל מהסוף, לא לכולם הזמנת ביובית בנתניה בזמן הצפה וסתימה תטיב ותעניק לו את השירות לו הוא כיוון, לפעמים הוא ישלם ויחויב לשווא ויתאכזב ברגע שיבין שהוא נפרד מכסף היקר לו. שירות שאיבת הצפה מביובית מתאים בעיקר לשלושה לקוחות ספציפיים – בעלי בתים פרטיים, בעלי דירות קרקע ובעלי עסקים הנמצאים במרחב הציבורי כגון חנויות. נכנסתם לדירתכם בקומת הקרקע או הבית הפרטי וכבר בשהותכם במפתן הדלת הבחנתם בריח לא נעים, פתחתם את הדלת וגלים של מי דלוחין וביוב הציפו אתכם, חיש גרפו את המים החוצה. במצב שדבר זה חוזר עליכם להזמין אינסטלטור בנתניה בעל ביובית לשאוב את כל ההצפה ופתיחת הסתימה הגורמת לכך. הטיפול בסתימה וההצפה חשובים לאין ערוך ואין לדחות אותה למחר.

ביובית נמוכה – הגודל פה קובע

אמנם הביובית היא המצאה מדהימה וכלי העוזר רבות לאינסטלטורים במצבים קשים במיוחד, אך החיסרון שלה במקרים מסוימים היא היתרון שלה ברוב הזמן – גודלה ועוצמתה. הבעיה של הביובית הרגילה מתחילה באזורים סגורים כגון חניונים בעלי הגבלת גובה כניסה, ובכך לא מאפשרת לביובית הקלאסית להיכנס. לשם כך חברות רבות בתחום הציגו לעולם את הביובית הנמוכה, אותה משאית בדגם מונמך. ביובית נמוכה משמשת כאמור במקרים שהביובית הגדולה והעוצמתית לא יכולה להגיע, אבל אסור להתבלבל, הביובית הנמוכה היא בעלת עוצמה גדולה למדי וביכולתה לשאוב מי ביוב רבים, ולהציל אנשים רבים במקרים של הצפות וסתימות קשות מאוד. במקרה של ביובית הגודל לא קובע.