איתור נזילות

נזילה היא אחת הבעיות היותר שכיחות בכל בית בישראל כיום. איתור נזילות מקצועי המבוצע על ידי אבי אינסטלציה. במידה וגיליתם התחלה של נזילה בביתכם יהיה עליכם ליצור קשר עם אבי אינסטלציה המספק שירות איתור נזילות גם בבתי קרקע וכן גם בבנייני מגורים.

איתור נזילות

שירות איתור נזילות

גיליתם סימנים לכך שאולי יש נזילה בביתכם? כדאי לא לחכות יותר מדי אחרת קירות הבית, המרצפות ו/או התקרה (היכן שהנזילה מתקיימת) עשויים לקרוס ולהינזק. במקרה כזה איתור נזילות יעלה לכם הרבה יותר יקר ויהיה לכם הרבה יותר קשה לטפל בבעיה. במידה ותזמינו במהירות שירות איתור נזילות של אינסטלטור מקצועי באזור תוכלו לאתר את הנזילה במהירות ולמגר את הבעיה לפני שקורה אסון או שהרכוש שלכם יינזק. מבין התקלות הנפוצות ביותר: תיקון נזילה באסלה, תיקון נזילה בתקרה, צנרת מפוצצת מתחת למרצפות וכד'. איתור נזילות מים יכול להתבצע בכמה וכמה דרכים. הדרך הישנה יותר שבה פעלו כדי לאתר תחילה את אזור הנזילה הייתה שבירה מרובה של קירות ומרצפות בבית, מה שגם לנזק גדול ועלויות רבות ללקוחות. כיום ניתן לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית בקלות ובמהירות כאשר זו מזהה את הנקודה המדויקת שבה יש נזילה וכעת ניתן לטפל בתקלה במהירות ובמינימום נזק לרכוש הלקוח.

איתור נזילות במצלמה טרמית:

איתור נזילות בעבר היה עולה המון כסף ואנשים רבים היו מפחדים להזמין אינסטלטור גם אם היו מזהים עובש בקירות, קירות מתקלפים או החלפת צבע בקיר הנחשבים לסממנים לכך שיש נזילה פוטנציאלית בקירות הבית. איתור נזילות היה דורש לשבור חלקים גדולים בקירות ובמרצפות לאיתור הנזילה ועל כך כל אינסטלטור שמח היום שהוא יכול לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית. איתור נזילות במצלמה טרמית מראה לו על צג המכשיר את הנקודה המדויקת שבה פוצץ הצינור או שממנה המים נוזלים ואותה יש לתקן. כמה הרעיון פשוט וכך גאוני מה שחסך המון זמן לאיש המקצוע וכסף ללקוחות.

איתור נזילות מים בלי לשבור את כל הבית:

איתור נזילות מים כפי שאמרנו, התבצע בעבר על ידי אינסטלטור שהיה מגיע אל המקום ומנסה לגלות תחילה את אזור הנזילה המדובר. כאשר מתגלה אזור הנזילה ניתן להחליף את הצנרת ו/או לטפל בתקלה כראוי. הבעיה היא שעל הדרך האינסטלטור היה צריך לשבור חצי בית כדי לגלות את מיקומה המדויק של התקלה ולעתים גם היה מדובר בפיצוץ בצינור ביותר ממקור אחד מה שהיה עשוי לגרום לתקלה אפילו חמורה יותר אם מזניחים את הטיפול בנושא. איתור נזילות ולמעשה איתור נזילות מים בכלל (לא רק בעיר) מתבצע היום ביתר קלות ומהירות בזכות מצלמה טרמית הנחשבת לשדרוג טכנולוגי של ממש בתחום.

איתור נזילה בשירותים

איתור נזילה בשירותים ותיקונה גם כן נחשב לאחד השירותים הפופולריים ביותר של כל אינסטלטור. שירותי איתור נזילות ותיקון נזילות עשויים להיות גם עבור תקלה זו שאף אחד לא רוצה בה חלק. גם כך נזילה היא לא דבר נעים ועל אחת כמה וכמה כשמדובר במי השירותים שאיננו רוצים לשחות בהם בכל פעם שנכנס לחדר האמבטיה/שירותים. איתור נזילה בשירותים ותיקונה ייעשה על ידי אבי אינסטלציה במהירות וביעילות, מה שיחסוך לכם כסף רב. אין להקל ראש באף תקלת אינסטלציה בבית, כל שכן לא בתקלות נזילה העשויות לגרום בתוך זמן קצר לנזק גדול יותר.

מאחורי אינסטלטור - איתור נזילות

איתור נזילה בצנרת – לא רק לנוחות אלא גם לחיסכון במים והוצאות מים

איתור נזילה בצנרת – לא רק לנוחות אלא גם לחיסכון במים והוצאות מים

נזילה בצנרת לא מודיעה על בואה. מדובר על תהליך איטי שבסופו של דבר מביאה לתוצאה אותה אתם רואים על פני...

גילוי נזילות והצעד הראשון בדרך לטיפול מלא

גילוי נזילות והצעד הראשון בדרך לטיפול מלא

אני, אבי אינסטלציה, עובד כבר שנים ארוכות בתחום. כמו כל אינסטלטור מקצועי גם אני פיתחתי לאורך השנים ידע והתמחות אשר...

מאתר נזילות פותר לכם בעיות בטווח הרחוק

מאתר נזילות פותר לכם בעיות בטווח הרחוק

תפקיד של מאתר נזילות מקצועי בעולם האינסטלציה של היום הוא תפקיד חשוב מאין כמותו ללא עוררין. אנחנו מדברים בהחלט על...

אם אתם לא יודעים מה לעשות , זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע – מאתר נזילות מים

אם אתם לא יודעים מה לעשות , זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע – מאתר נזילות מים

אנחנו חיים במציאות בה אנחנו מגייסים את הטכנולוגיה העומדת לרשותנו כדי לבצע את השינויים הנדרשים בחיים של כולנו. מאתר נזילות...

דילוג לתוכן