אבי אינסטלציה אינסטלטור אינסטלציה

אינסטלציה

1.אם בבית העסק או בביתכם הפרטי משתוללת לה הצפה שיצאה מכלל שליטה למרות המצב הלא נעים אל תנסו לפתור את לבד, גם מכיוון שסביר להניח שאין לכם את הכלים הדרושים לכך וגם מה לעשות – גם לא תמיד את הידע הנחוץ.  בכל מקרה עליכם לפעול במהירות משום שההצפה מביאה איתה ריח לא נעים  ויכולה להגיע ולהדבק אל השטיחים והריהוט בסלון, ויותר גרוע – גרימת קצר חשמלי בבית. בשביל זה יש בעלי מקצוע ובמקרה שלכם אינסטלטור יגיע במהירות עם ביובית, משאית המיוחדת לשאיבת מי השופכין, השומן והפסולת העולה מתוך הביוב.

אינסטלטור מקצועי  בתל אביב אשר ברשותו ביובית יגיע אליכם במהירות וישאב את כל המים המגעילים אשר יצאו והצטברו בביתכם או בעסק. חשוב לדעת שעל בעל הביובית יש את כל התעודות הנחוצות לכך, לא כל אחד יכול לתפעל את הדבר הזה, צריך להיות איש מקצועי מנוסה במיוחד. הביובית משמשת את האינסטלטור למקרים קיצוניים במיוחד של הצפה קשה או הצורך בניקיון מאסיבי של קווי הביוב הנגרמים מתוצאה של הצפה. מעבר ליכולת השאיבה יש לביובית את הפונקציה והאופציה לשטיפת בעזרת זרם ולחץ מים חזק במיוחד, דבר הנעשה כשמגלים שאריות שורשים בתעלת הביוב והצנרת. אינסטלטור טוב בעל ביובית לא רק יתקן לכם את הבעיה אלא יהווה יועץ על ויראה לכם מה לעשות ובמיוחד מה לא לעשות על מנת לא לגרום לבעיות נושנות וחוזרות. אינסטלטורים רבים בתל אביב מחזיקים לצד תעודת הסמכה בתחום האינסטלציה ושנים של ניסיון והצלחה את הרישיון המתאים לעבודה על ביובית.

 

2. אז שטפתם ידיים, רחצם כלים או התקלחתם ולהפתעתכם ואכזבתכם הרבה המים לא זרמו במורד הביוב ולקח להם זמן להתנקז. לאט לאט המים עולים ומביאים איתם ריח לא נעים, יש לנו חדשות לא נעימות כל כך- מדובר כנראה בסתימה. סתימה היא מצב לא תקין בצינורות הביוב ולכן יש הצורך לטפל בה במהירות, כמובן שגם פה כמו כשאנו חולים יש תרופות לא מקצועיות ופורמאליות, הלא הם תרופות הסבתא. יש כאלה מנסים לפתוח את הסתימה באמצעות קולב בגדים, יש השופכים בפנים סודה וחומץ, זה נחמד אבל גם יכול להסב עמכם נזק עתידי שיורגש כפליים בהמשך דרכם המשותפת עם מערכת הביוב. כדי להימנע מזה ולקחת את הצינורות לרופא, כלומר לאינסטלטור.

אינסטלטור אמין, מקצועי ומנוסה ידע בדיוק איך לאתר ולפתור את הסתימה, יגיע במינימום הרס לתוצאה המקסימלית שתשביע את רצונכם. לאינסטלטור בניגוד לאדם הממוצע יש את הכלים והיכולות המקצועיות לפתור את התקלות בצורה המהירה והיעילה ביותר. כיום בניגוד לימים עברו יש לאינסטלטורים לא רק כלים ידיים וקלאסיים אלא גם אביזרים טכנולוגים וחדשנים איתם הם עובדים ביעילות ומהירות מרבית. יש הרבה אנשים המציגים עצמם כאינסטלטורים אך אין בידם הידע והיכולת לעזור לסייע בפתרון הבעיה, חשוב להזמין אינסטלטור אמין, כזה המומלץ על ידי חברים או האנשים עליהם אתם סומכים במיוחד, אין להסתפק רק במודעה באינטרנט. בררו כבר כעת על איש מקצוע אמין בתחום האינסטלציה על מנת לא להיות תקועים, חסרי יש ואובדי עצות בזמן אמת.

 

3.ישבתם בנחת בביתכם ולפתע אבחנתם בנקודה מוזרה על הקיר או התקרה, התעלמת והיא רק תופסת תאוצה ומתפשטת לכל הקיר. זהו סימן מובהק שעליכם להזמין אינסטלטור מקצועי כי יש לכם רטיבות בקיר.  אם יש לכם חשש כי עברתם היסטוריה ארוכה ומייגעת עם אנשי מקצוע ולא רוצים לעבור תהליך ארוך ומייאש הכולל הריסת הקיר, הסירו דאגה מליבכם – לאינסטלטורים יש כיום לא רק כלים ידניים אלא גם מצלמה תרמית חכמה במיוחדת המאתרת במצהירות את מקור הבעיה, ככה שאם אתם רבים עם השכנה אצל מי הבעיה מגיע אינסטלטור מקצועי ובעזרת המצלמה ישמש כבורר ויגיד בדיוק מי אמור לשלם על השירות. בניגוד לימים ההם, לפני  המצאת הטכנולוגיה החדשה, יכול אינסטלטור מקצועי לפתור בעיית רטיבות באמצעות החדרת סיבים אופטיים מיוחדים.

עם כל הכבוד לבריאות הקיר או הצנרת כדי לכם מאוד לפתור את בעיית הרטיבות באופן המהיר ביותר, קודם כל בשביל בריאותכם ובריאות בני ביתכם. רטיבות, בשילוב הלחות השרויה במיוחד בחדר המקלחת מביאים מצב של עובש, פטריות וטחב – דברים המסכנים את בריאותינו ויכולים לגרום למצבים קשים במיוחד. היעזר בשירות של אינסטלטור מקצועי ומנוסה יפתור אתכם מהמצב הזה. אינסטלטור טוב לא רק יפתור לכם את הבעיה אלא ימליץ וייעץ על איך להימנע מבעיות כלה בעתיד. דווקא בזמן של בריאות הקיר ולפני שכל הבלגאן מתפרץ זהו הזמן הטוב ביותר למציאת אינסטלטור, שלא תתקעו ברגע האמת.

 

4.נכנסתם לדירה חדשה אך ישנה? מברוק, ברכותינו! אך צריך לזכור שהדבר אולי החשוב ביותר לפני הכל הוא בדיקת הצנרת ובמקרה הצורך גם החלפתה, בניגוד לשאר הבית את הצנרת אנחנו לא רואים בשלמותה לפני הקניה או ההשכרה כך שיכולה להיות לנו הפתעה לא נעימה. בדירות ישנות לעומת אלה החדשות נהגו לייצר את הצנרת ממתכת מה שגורם להם לשני דברים – עקב חוסר הגמישות של הצינורות הן נוטות יותר להיסדק מה שיגרום ליותר נזילות, דבר שני ולא פחות נורא – הן מייצרות חלודה שיכול להגיע אל מי השתייה שלנו. בכל אופן הדבר מצריך בדיקה יסודית של אינסטלטור מקצועי וצדיק שיראה לכם בדיוק מה הבעיה וידע לתקן אותה בצורה היעילה והמהירה ביותר.

במקרה והתחילה נזילה יש לפנות מיידית לאינסטלטור וכמובן גם במקרה הזה כדי מאוד שיהיה צדיק. ברוב המקרים האינסטלטור יתקן את המקום הפגום בלבד אבל יש מקרי קיצון שבו מבחין הצדיק העומד לרשותכם שכל הצנרת מלאה בקורוזיה היפגע בעתיד בצנרת וימליץ בחום להחליף את כל המערכת. אם וכאשר מדובר בחלודה מרובה כנראה מדובר על צינור ישן ממתכת והאינסטלטור הצדיק ימליץ על צינורות פלסטיק גמישים וחדשים.

החלפת צנרת זה עניין רגיש וחשוב ולכן יש להקפיד על ערנות מוחלטת, לשים לב ולתת דגשים על מספר דברים, ראשית שהחלק המרכזי (החנוכייה בשפת אנשי המקצוע) כלומר החלק השולטת במים הקרים והחמים בדירה שלנו וכל תיקון בעל המקצוע ניגש אליו, מוחתם בחותמת של תו התקן עם הסימן iso' המעיד כי נוצר מחלקים ומחומר גלם איכותי. כמובן שעליכם לעקוב אחרי האינסטלטור בכל שלב, אבל אם כבר קיבלתם המלצות ויש עליו דיבור שהוא צדיק – כנרה יהיה צדיק גם אצלכם.

 

5.נזילות לרוע מזלנו יכולות להתרחש בכל מקום, בקיר בתקרה וברצפה. לכל אלה אנו בוודאי צריכים אינסטלטור מקצועי, אמין וזריז שיחלץ אותנו מהמצב הבלתי נסבל והלא נעים בו אני נמצאים. מקרה אחד הוא נחשב לקשה במיוחד, ממש אזור אפור בתחום הנזילות בו לא כל אינסטלטור רוצה לגעת ולהתעסק בשל מורכבותו – מדובר כמובן על נזילה בגגות רעפים.  אותם גגות הנראים מצוין ונותנים תחושה של בית כפרי ופסטורלי הפכו לאויבם הדגול של האינסטלטורים בשל הקושי הרב לתיקונם. אולם, גם לזה יש פתרון וקרן אור כי למזלכם הרב יש בארצנו לא מעט אינסטלטורים שזו בדיוק המומחיות שלהם.

בין אם מדובר בגגות רעפים מסוג בטון, חרס או סלע הצפחה הידוע, אינסטלטורים רבים למדו איך לתקן את הנזילות ואיך למנוע אותן בעתיד.  בעזרת הנחת יריעות ביטומניות מתחת לרעפים או בהדבקת סדקים באמצעות חומרים אקריליים – אינסטלטור מקצועי, זריז ומנוסה ידע בדיוק הכיצד להחזיר את גג הרעפים שלכם לשלמותו וייתן ייעוץ מקצועי  איך למנוע מקרים כאלה לעתיד לבוא. איטום מקצועי על ידי איש מקצוע אמין וזריז אשר לא ייתן לכם לחכות זמן רב בשילוב הקפדה על שימור הרעפים ישמור עליכם מנזילות, לצרות שלצערנו כמו כל חומר ודבר טוב בטבע עובר התיישנות – כך גם הרעפים האהובים עלינו ולכן ניתן לחדש את הגג באמצעות רעפים חדשים.

מנעל ומפתח אייקון חץ
דילוג לתוכן